AL-KO Snow Line 46 E

83 %
Stars
(9 hodnocení)

Sněhová fréza elektrická AL-KO Snow Line 46 E je fréza od renomovaného německého výrobce. Fréza je určena do nenáročných podmínek, nenáročným uživatelům, kteří vyžadují špičkovou kvalitu za přijatelnou cenu. Elektromotor 230V má výkon 2000W. Tato malá  fréza disponuje překvapivě velkým záběrem 46 cm. Komín lze natáčet v rozmezí 190°. Manipulace s touto frézou je jednoduchá a nenáročná, váha frézy je pouhých 15 kg.   Sněhová fréza elektrická AL-KO Snow Line 46 E S naší nejlehčí elektrickou sněhovou... Celý popis

Koupit za 4 490 Kč

Popis

Sněhová fréza elektrická AL-KO Snow Line 46 E je fréza od renomovaného německého výrobce. Fréza je určena do nenáročných podmínek, nenáročným uživatelům, kteří vyžadují špičkovou kvalitu za přijatelnou cenu. Elektromotor 230V má výkon 2000W. Tato malá  fréza disponuje překvapivě velkým záběrem 46 cm. Komín lze natáčet v rozmezí 190°. Manipulace s touto frézou je jednoduchá a nenáročná, váha frézy je pouhých 15 kg.

 
Sněhová fréza elektrická AL-KO Snow Line 46 E
S naší nejlehčí elektrickou sněhovou frézou, Snowline 46 E odstraníte v zimě během několika minut čerstvě napadaný sníh z chodníků a příjezdových cest.

Lehká elektrická sněhová fréza SNOWLINE 46 E
Sněhová fréza je poháněna ekologickým elektrickým motorem. Díky nízké hlučnosti pouze 86 decibelů (tedy asi jako el. sekačka) umožňuje úklid i v časných ranních hodinách uprostřed městské zástavby, bez nebezpečí narušení klidu. Záběr frézy je 46 cm, díky jednostupňové technologii je sníh ve vrstvě až 30 cm vháněn z bubnu přímo do vyhazovacího otvoru. Tím je zajištěn perfektní úklid čerstě napadaného sněhu. Fréza je navíc velmi lehká a kompaktní a disponuje silným 2 kW motorem. Není proto žádné překvapení, že tato fréza získala v testu serveru Gartenmagazin.de ocenění za nejlepší poměr cena/výkon v dané kategorii a byla ohodnocena vynikající známkou 4,5*.

Technické informace
Silný 230V/2000kW motor se spouští pomocí bezpečnostního spínače na držadle. Čistící lopatky jsou vyrobeny z tvrzené gumy s ocelovými výztuhami. Sníh je odhazován až do vzdálenosti 10 m a usměrněn vyhazovací šachtou otočnou v rozsahu 190 stupňů. Výšku držadla lze pomocí rychloupínačů snadno přizpůsobit výšce obsluhy. Praktický úchyt usnadňuje přenášení frézy. A pokud právě není potřeba, díky sklopnému držadlu jí můžete snadno skladovat na malém prostoru.

Vyhřívané rukojeti ne
Odchylka KpA [dB (A)] 6
Akustický tlak v LpA[dB(A)] 86
Maximální vzdálenost v m 6 M
Světlomety žádný / žádné
Světlá šířka v cm 46 CM
Typ pohonu Elektrický
Výška vstupu v cm 20 CM
Hodnota vibrací (m/s^2) 2.5
Garantovaná hlučnost [db (A)] 97
Hmotnost netto v kg 14.5 KG
Hodnota K (m/s^2) 1.5
Akustický výkon LwA[dB(A)] 96
Systém frézování 1 ST

 
Zobrazit více

Parametry

Výška bunkru 20 cm
Power steering ne
Typ frézy jednostupňové
Výrobce AL-KO
Hmotnost 15 kg
Elektrostart ne
Šířka záběru 46 cm
Příkon 2000 W
Výkon 2 kW
Odhoz sněhu do vzdálenosti 10 m
Pohon elektrické
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty