Hledáte způsob, jak co nejúčinněji ochránit citlivou dětskou pokožku před sluncem? Bioderma KID přináší velmi vysokou ochranu před sluncem v podobě hravé textury modrého „šmoulového“ mléka. Díky unikátní BUNĚČNÉ OCHRANĚ v kombinaci se slunečními filtry chrání pokožku do hloubky a zaručí jí tak potřebnou ochranu. Modré zabarvení se po použití rychle vstřebá a nezanechává mastný film. Nevyvolává alergické reakce. Doporučujeme pro děti od 1 roku.   BENEFITY: - vhodný pro děti od 1 roku - velmi... Celý popis

Koupit za 266 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Hledáte způsob, jak co nejúčinněji ochránit citlivou dětskou pokožku před sluncem? Bioderma KID přináší velmi vysokou ochranu před sluncem v podobě hravé textury modrého „šmoulového“ mléka. Díky unikátní BUNĚČNÉ OCHRANĚ v kombinaci se slunečními filtry chrání pokožku do hloubky a zaručí jí tak potřebnou ochranu. Modré zabarvení se po použití rychle vstřebá a nezanechává mastný film. Nevyvolává alergické reakce. Doporučujeme pro děti od 1 roku.

 

BENEFITY:

- vhodný pro děti od 1 roku

- velmi vysoká ochrana před UVA/UVB zářením

- viditelně rovnoměrná aplikace díky modrému zbarvení

- optimální ochrana

- jemná textura bez mastného efektu

- nezanechává bílé skvrny

- multi-odolný (voda, pot, nadměrná vlhkost)

- bez oktokrylenu

- bez parfemace

 

CO SE DĚJĚ VE VAŠÍ POKKOŽCE:
Dětská pokožka je křehčí a citlivější. Vyžaduje speciální dermatologické produkty, aby zůstala zdravá a přizpůsobila se prostředí. Pokožka malých dětí vyžaduje specifickou vysokou ochranu zajišťující maximální bezpečnost.

 

PATENTY A AKTIVNÍ LÁTKY:
EKTOIN + MANNITOL účinná kombinace látek, která aktivuje přirozené obranné mechanismy pokožky a redukuje předčasné stárnutí pokožky (vnitřní biologická ochrana). Kombinace dermatologických UVA a UVB filtrů pro ochranu před UV zářením.
Patentovaný DAF komplex zvyšuje toleranci i té nejcitlivější pokožky.

NÁVOD NA POUŽITÍ:
Aplikujte rovnoměrně a v dostatečném množství před pobytem na slunci (snížené množství přípravku snižuje výši solární ochrany). Pro zachování ochrany aplikujte znovu po pocení, plavání nebo osušení ručníkem. Pravidelně opakujte. Aplikujte na zdravou pokožku. Pro děti starší 12 měsíců. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. 
Zobrazit více