Ručně malovaná váza Lisboa Nádherná skleněná váza z kolekce Lisboa vás okouzlí svým designem. Má v sobě vybroušené bubliny, ve kterých se ukrývají další menší bublinky. Jakoby se spojily bubliny z bublifuku a bublinky ze šampaňského a společně vytvořily nezaměnitelné propojení. Patří do každého domova Váza Lisboa má nejen robustní tělo s jedinečným designem, ale sklo, ze kterého je vyrobena, je i transparentní a lesklé. Váza tak vytváří vkusný doplněk do vašeho interiéru. A jakmile do ní umístíte... Celý popis

Koupit za 2 599 Kč

Popis

Ručně malovaná váza Lisboa

Nádherná skleněná váza z kolekce Lisboa vás okouzlí svým designem. Má v sobě vybroušené bubliny, ve kterých se ukrývají další menší bublinky. Jakoby se spojily bubliny z bublifuku a bublinky ze šampaňského a společně vytvořily nezaměnitelné propojení.

Patří do každého domova

Váza Lisboa má nejen robustní tělo s jedinečným designem, ale sklo, ze kterého je vyrobena, je i transparentní a lesklé. Váza tak vytváří vkusný doplněk do vašeho interiéru. A jakmile do ní umístíte kytici, propojí se dva druhy krásy a vykouzlí tak něco ohromného a okouzlujícího ve vašem domově. Mezi zákazníky je to jeden z nejoblíbenějších skleněných dárků!

České ručičky si opět vyhrály

Čeští skláři z Bohemia Jihlava si na skleněné váze Lisboa skutečně vyhráli. Při výrobě použili 24% olovnatý křišťál, díky kterému mohli vykouzlit tak nádherné mnohopočetní bubliny a bublinky. Z dálky tak máte pocit, že jsou v ní ukryté drahokamy.

Váza je dodávána v bílé dárkové krabici s logem výrobce

Klíčové vlastnosti produktu

- křišťálová barevná váza z kolekce Lisboa

- ručně malovaný dekor

- křišťálové sklo prémiové kvality

- český výrobce Bohemia Jihlava

- výška 35,5 cm

- dodáváno v bílé dárkové krabici s logem výrobce

 
Zobrazit více