Past na monitorování přítomnosti octomilky obecné Popis produktu Past na monitorování přítomnosti octomilky obecné. Hmyz je do pasti nalákán atraktantem a díky speciálnímu provedení pasti zůstává uvnitř. Neobsahuje insekticidy. Po 1 měsíci nebo naplnění pasti hmyzem je nutno atraktant vyměnit. Balení obsahuje past a 15 ml atraktantu. Návod k použití Odstraňte horní část lapače (kryt), jemně stlačte boky červené nádoby. Otevřete láhev s tekutinou a obsah nalejte do lapače. Zasuňte kryt naplněného... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Past na monitorování přítomnosti octomilky obecné
Popis produktu
Past na monitorování přítomnosti octomilky obecné. Hmyz je do pasti nalákán atraktantem a díky speciálnímu provedení pasti zůstává uvnitř. Neobsahuje insekticidy. Po 1 měsíci nebo naplnění pasti hmyzem je nutno atraktant vyměnit. Balení obsahuje past a 15 ml atraktantu.
Návod k použití
Odstraňte horní část lapače (kryt), jemně stlačte boky červené nádoby.
Otevřete láhev s tekutinou a obsah nalejte do lapače.
Zasuňte kryt naplněného lapače.
Lapač umístěte tam, kde pozorujete zvýšenou aktivitu hmyzu (vedle ovoce, dřezu, koše atd.).
Po měsíci, nebo když je lapač plný hmyzu, ho vyprázdněte a doplňte kapalinou. Pokud se kapalina vypaří dříve, doplňte ji do lapače.
Lapač umožňuje odhadnout počet ovocných mušek a pomáhá při rozhodování o tom, zda se má použít biocidní prostředek na jejich kontrolu.
Lapač omyjte pod tekoucí vodou, nepoužívejte čistící prostředky.
Uchovávejte mimo dosah dětí.
 
Skladujte na chladném a suchém místě.
 
Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.
 
Balení obsahuje past + 15 ml atraktantu
 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bros
Objem 15 ml
Hmotnost 50 g
Typ lapače
Určení proti octomilkám