COLDREX MAXGRIP LESNÍ OVOCE 1000MG/10MG/70MG perorální prášek pro roztok v sáčku 14 II Coldrex Maxgrip lesní ovoce obsahuje tři léčivé látky: paracetamol, fenylefrin a kyselinu askorbovou (vitamin C). Paracetamol působí proti bolesti a horečce. V přípravku je paracetamol obsažen v maximální dávce. Fenylefrin patří mezi dekongestanty (látky snižující zduření nosní sliznice). Odstraňuje otok a překrvení sliznic, čímž uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, a tak usnadňuje dýchání. Kyselina... Celý popis

Koupit za 229 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

COLDREX MAXGRIP LESNÍ OVOCE 1000MG/10MG/70MG perorální prášek pro roztok v sáčku 14 II

Coldrex Maxgrip lesní ovoce obsahuje tři léčivé látky: paracetamol, fenylefrin a kyselinu askorbovou (vitamin C).

Paracetamol působí proti bolesti a horečce. V přípravku je paracetamol obsažen v maximální dávce.

Fenylefrin patří mezi dekongestanty (látky snižující zduření nosní sliznice). Odstraňuje otok a překrvení sliznic, čímž uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, a tak usnadňuje dýchání.

Kyselina askorbová nahrazuje ztráty vitaminu C v organismu v počátečním stadiu chřipky a nachlazení.

Coldrex je určen pro dospělé od 18 let (včetně starších osob) s tělesnou hmotností nad 65 kg k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky, nachlazení a jiných horečnatých onemocnění doprovázených ucpaným nosem nebo ucpanými vedlejšími nosními dutinami. Coldrex Maxgrip lesní ovoce odstraňuje bolest hlavy, bolest v krku, bolest svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos i vedlejší nosní dutiny a snižuje horečku.

Balení obsahuje 14 sáčků.

Dávkování a způsob užití

Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka.

Dospělí (včetně starších osob) s tělesnou hmotností nad 65 kg: užívejte 1 sáček po 4-6 hodinách, podle potřeby. Jednotlivé dávky užívejte nejdříve po 4 hodinách. Maximální jednotlivá dávka je 1 sáček. Neužívejte více než 4 sáčky během 24 hodin.

Vysypte obsah sáčku do sklenice nebo do šálku a přelijte horkou vodou. Míchejte, dokud se prášek nerozpustí. Podle chuti můžete přisladit medem nebo cukrem. Vypijte.

Přípravek se může užívat nezávisle na jídle. Nepřekračujte doporučené dávkování. Pokud nedojde do 3 dnů ke zlepšení příznaků onemocnění nebo se naopak obtíže zhorší, vyskytnou se nové příznaky nebo neobvyklé reakce, poraďte se o další léčbě s lékařem. Bez porady s lékařem neužívejte tento lék déle než 7 dnů.

Složení

Jeden sáček obsahuje tyto léčivé látky: Paracetamolum 1000 mg, Phenylephrini hydrochloridum 10 mg, Acidum ascorbicum (vitamin C) 70 mg.

Pomocnými látkami jsou: sacharosa, natrium-citrát, kyselina vinná, aspartam (E 951), ovocné aroma v prášku (obsahujesacharosu, maltodextrin, oxidovaný kukuřičný škrob, rostlinný olej), barva E 122/110/142 (obsahuje oranžovou žluť E 110, azorubin E 122, zeleň S - E 142).

Kontraindikace

Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Neužívejte Coldrex jestliže jste alergický(á) na paracetamol, fenylefrin-hydrochlorid, vitamin C nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku, trpíte závažným onemocněním jater nebo máte žloutenku, máte závažné problémy s vysokým krevním tlakem, máte závažnou hemolytickou anemii (chudokrevnost z rozpadu červených krvinek), trpíte zvýšeným nitroočním tlakem (zelený zákal s úzkým úhlem), užíváte nebo jste během posledních dvou týdnů užíval(a) inhibitory monoaminooxidázy (léky proti depresi).

Neužívejte tento přípravek bez doporučení lékaře, pokud máte problémy se závislostí na alkoholu a/nebo trpíte jaterním onemocněním. Coldrex není určený k dlouhodobé léčbě.

Kojící ženy mohou přípravek užívat pouze na výslovné doporučení lékaře. Není určeno pro děti!

Příbalový leták COLDREX MAXGRIP LESNÍ OVOCE 1000MG/10MG/70MG perorální prášek pro roztok v sáčku 14 II

Příbalový leták si před použitím pozorně prostudujte!

Příbalový leták
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Wrafton Labo
Příznaky onemocnění dýchacích cest
Forma přípravku rozpustné prášky
Určení univerzální
Množství 14 ks
Značka Coldrex
Věk pro dospělé
Příchuť lesní ovoce
Zobrazit více parametrů