na vysoce účinnou ochranu před slunečním zářením, určený pro citlivou kůži DAYLONG 50 KIDS mléko je speciální preparát na vysoce účinnou ochranu před slunečním zářením, určený pro citlivou kůži. Ochranné širokospektrální a fotostabilní filtry proti záření UVA a UVB jsou zapracované do lipozómů. Tato forma garantuje dlouhodobou ochranu před slunečním zářením a dobrou odolnost vůči vodě. DAYLONG 50 KIDS mléko je vhodné pro děti od 1 roku. Mléko se může použít i na extrémně citlivou dětskou kůži.... Celý popis

Koupit za 730 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

na vysoce účinnou ochranu před slunečním zářením, určený pro citlivou kůži DAYLONG 50 KIDS mléko je speciální preparát na vysoce účinnou ochranu před slunečním zářením, určený pro citlivou kůži. Ochranné širokospektrální a fotostabilní filtry proti záření UVA a UVB jsou zapracované do lipozómů. Tato forma garantuje dlouhodobou ochranu před slunečním zářením a dobrou odolnost vůči vodě. DAYLONG 50 KIDS mléko je vhodné pro děti od 1 roku. Mléko se může použít i na extrémně citlivou dětskou kůži.


Použití: Přípravek rovnoměrně a v dostatečném množství rozetřete na pokožku minimálně 20 minut před pobytem na slunci. V případě potřeby aplikaci opakujte. Vyhýbejte se intenzivnímu polednímu slunci. Nevystavujte děti přímému slunci.
Upozornění: Přípravek může zabarvit textilie. Zabraňte kontaktu s očima.
Zobrazit více