Křišťálová váza Romance Podtrhněte křehkou krásu řezaných květin luxusní vázou z křišťálového skla vysokého lesku z kolekce Romance. Tato prostorná váza je skvělý tip na dárek pro ženu, která miluje velké kytice, ale i samostatné květy, ať už je to vaše partnerka, maminka nebo kamarádka. Crystals by SWAROVSKI® Váza je zdobena originálními kamínky Crystals by SWAROVSKI®. Kamínky jsou aplikovány speciálním adhezním materiálem a procesem, který garantuje, že při běžném používání zůstanou pevně na... Celý popis

Koupit za 749 Kč

Popis

Křišťálová váza Romance

Podtrhněte křehkou krásu řezaných květin luxusní vázou z křišťálového skla vysokého lesku z kolekce Romance. Tato prostorná váza je skvělý tip na dárek pro ženu, která miluje velké kytice, ale i samostatné květy, ať už je to vaše partnerka, maminka nebo kamarádka.

Crystals by SWAROVSKI®

Váza je zdobena originálními kamínky Crystals by SWAROVSKI®. Kamínky jsou aplikovány speciálním adhezním materiálem a procesem, který garantuje, že při běžném používání zůstanou pevně na svém místě. Odlesky krystalů vykouzlí z klasické chvíle nevšední okamžik.

Diamante

Jestli je někdo mistr kvalitního dárkového skla, je to slovenská firma Diamante. Při otevření bytelné designové krabičky a pohledu na úchvatnou vázu na vás jasně dýchne luxus.

Klíčové vlastnosti produktu

- křišťálová váza vhodná na středně velké květiny

- výška 25 cm

- zdobeno originálními kamínky Swarovski

- do vázy je vybroušen dekor s motivem srdce

- dodáváno v dárkové krabičce

Certifikát pravosti Swarovski® Elements

K váze je přiložen certifikát autentičnosti Swarovski krystalů

Kolekce Romance

Doplňte křišťálovou vázu s kamínky Swarovski dalšími produkty ve stejném dekoru. Kompletní kolekci Romance si můžete prohlédnout zde

Ukázkový text nadpisu nad obrázkem

 
Zobrazit více