Dumbum Petardy 2G 20 ks

86 %
Stars
(20 hodnocení)

Zábleskové petardy DUMBUM 2G+, 20 kusů Petarda se zapaluje zapálením knotku na petardě, po 4 - 6 vteřinách se ozve exploze.   - Efekt: silná exploze s červeným světlem na začátku (120 decibelů z 15 m) - Počet kusů v balení: 20 - Třída nebezpečí: Kategorie F3 - prodej od 21 let!   Bezpečnostní pokyny: Ihned po zapálení knotku odhoďte petardu do dálky. Nikdy neházejte petardy na osoby, zvířata a jiné živé a neživé objekty. Pokud petarda z jakéhokoli důvodu selže a neexploduje, počkejte 30 minut... Celý popis

Koupit za 54 Kč

Popis

Zábleskové petardy DUMBUM 2G+, 20 kusů
Petarda se zapaluje zapálením knotku na petardě, po 4 - 6 vteřinách se ozve exploze.

 

- Efekt: silná exploze s červeným světlem na začátku (120 decibelů z 15 m)
- Počet kusů v balení: 20
- Třída nebezpečí: Kategorie F3 - prodej od 21 let!

 

Bezpečnostní pokyny: Ihned po zapálení knotku odhoďte petardu do dálky. Nikdy neházejte petardy na osoby, zvířata a jiné živé a neživé objekty. Pokud petarda z jakéhokoli důvodu selže a neexploduje, počkejte 30 minut a poté ponořte petardu do nádoby s vodou.

 

VAROVÁNÍ: Zákaz kouření! Nebezpečí požáru nebo zasažení částicemi. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Nevystavujte obrušování, nárazům nebo tření. Používejte ochranné rukavice, ochranný oděv a ochranné brýle. V případě požáru vykliďte prostor. Kvůli nebezpečí výbuchu haste z dostatečné vzdálenosti. Požár nehaste, dostane-li se k výbušninám. Nebezpečí výbuchu. Uchovávejte pouze v původním balení. Odstraňte obsah a obal odevzdáním k likvidaci oprávněné osobě.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Klásek
Druh petardy
Kategorie nebezpečnosti F3
Barevnost efektu zelená
Počet kusů 20 ks