- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
Soustruh Proma SPA-500P/230 na kov, 230V, 370W
Doprava:
97 %
Proma SPA-500P/230 Univerzální soustruh na kov
Doprava:
100 %
Proma SPA-500P/230 - Soustruh na kov
zdarma
Skladem
92 %
98 %
Soustruh na kov PROMA SPA-500P/230
zdarma
Skladem
Popis
Základní příslušenství:
3 čelisťové univerzální sklíčidlo průměr 100 mm
Sada ozubených kol
Sada klíčů
Pevný hrot (2 ks)
Dodáváno bez stojanu
Technická data:
Příkon
370 W
Točná délka
500 mm
Napětí
230 V
Točný Ø nad ložem
200 mm
Točný Ø nad suportem
115 mm
Průchod vřetene
20 mm
Kužel vřetene
Mk III
Kužel pinoly
Mk II
Posuv pinoly
45 mm
Rozsah otáček
140 - 1710 min.ֿ¹
Počet stupňů otáček
6
Převodovka pro otáčky
Ano
Závity metrické - rozsah
0,4 - 3 mm
Závity metrické - počet stupňů
11
Automatický posuv podélný - rozsah
0,05 - 0,2 mm/ot.
Automatický posuv podélný - počet stupňů
4
Převody v olejové lázni
Ano
Rozměry (d x š x v)
1 160 x 560 x 420 mm
Váhy a míry:
Celková váha včetně obalu
158.0 kg
Základní příslušenství:
Sada ozubených kol
Sada klíčů
Pevný hrot (2 ks)
Dodáváno bez stojanu
Technická data:
Příkon
370 W
Točná délka
500 mm
Napětí
230 V
Točný Ø nad ložem
200 mm
Točný Ø nad suportem
115 mm
Průchod vřetene
20 mm
Kužel vřetene
Mk III
Kužel pinoly
Mk II
Posuv pinoly
45 mm
Rozsah otáček
140 - 1710 min.ֿ¹
Počet stupňů otáček
6
Převodovka pro otáčky
Závity metrické - rozsah
0,4 - 3 mm
Závity metrické - počet stupňů
11
0,05 - 0,2 mm/ot.
4
Převody v olejové lázni
Rozměry (d x š x v)
1 160 x 560 x 420 mm