Tělové mléko s podporou opálení pro citlivou pokožku pro extrémní sluneční intenzitu (moře, exotika, začátek sezony). Tělové mléko s podporou tvorby pigmentu melaninu - technologie Adaptasun. Rychlejší, zářivé a dlouhotrvající opálení. Krémové jemné tělové mléko, které díky obsahu ochranného patentu Global Cellular Protection chrání pokožku před spálením, poškozením DNA buněk, narušením kolagenových vláken a následným fotostárnutím. Patent Cellular Water zvyšuje vitalitu a energii buněk pokožky.... Celý popis

Koupit za 1 580 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Tělové mléko s podporou opálení pro citlivou pokožku pro extrémní sluneční intenzitu (moře, exotika, začátek sezony).

Tělové mléko s podporou tvorby pigmentu melaninu - technologie Adaptasun. Rychlejší, zářivé a dlouhotrvající opálení.

Krémové jemné tělové mléko, které díky obsahu ochranného patentu Global Cellular Protection chrání pokožku před spálením, poškozením DNA buněk, narušením kolagenových vláken a následným fotostárnutím. Patent Cellular Water zvyšuje vitalitu a energii buněk pokožky. Mléko obsahuje UVA filtry proti foto-stárnutí a ideální množství UVB slunečních filtrů proti spálení.

Výsledek: Pokožka se rychleji adaptuje na slunce, intenzivněji a zdravě se opálí. Pokožka je dokonale chráněná, hydratovaná a získá nádhernou zlatavou barvu a hedvábný povrch.

Pro koho: Pro pokožku, která se obvykle pěkně hnědne, ale často se první dny pobytu na slunci spálí.

Použití: Aplikujte na celé tělo 20 minut před pobytem na slunci. Aplikujte znovu každé 2 hodiny a po plavání. Vyhněte se pobytu na přímém slunci přes poledne. Pokud máte hodně světlou a citlivou pleť, použijte první  3 dny na dovolené Sun Intolerance Body Milk s ještě vyšší ochranou proti spálení.
Zobrazit více

Bazarové nabídky