Interaktivní hračky

ALBI Elektronická Albi tužka 2.0

96 %
Stars
(42 hodnocení)
3 let knížky Kouzelné čtení pro kluky a holky

Elektronická tužka od Albi je kompatibilní se všemi produkty z edice Kouzelné čtení a Tolki. Mezi její přednosti patří ergonomický úchop, bezdrátové připojení a výkonná baterie.

1 099 - 1 681 Kč v 74 obchodech
3 let knížky Pohádkové učení pro kluky a holky

Interaktivní mluvící kniha Pohádkové učení pomáhá dětem předškolního věku seznámit se s barvami, tvary nebo čísly. Součástí balení je i elektronická Albi tužka 2.0.

1 287 - 2 173 Kč v 71 obchodech

FurReal Blueberry medvěd

98 %
Stars
(62 hodnocení)
4 let plyšáci Fur Real Friends pro kluky a holky 43.18 cm

Potěšte svého potomka roztomilým medvídkem Hasbro FurReal Blueberry. Tato interaktivní hračka ho zabaví na dlouhou dobu. Reaguje totiž nejen na dotek, ale také na zvuk. Vaše...

2 373 - 4 499 Kč v 33 obchodech
3 let kouzelné čtení pro kluky a holky

Díky této knížce se děti naučí něco o bezpečnosti v silničním provozu, seznámí se s dopravními značkami a dozví se zajímavosti ze světa dopravy, dopravních prostředků a strojů.

Albi Glóbus 4.0

100 %
Stars
(5 hodnocení)
6 let kouzelné čtení Kouzelné čtení pro kluky a holky 41 cm

S interaktivním mluvícím glóbusem z edice Kouzelné čtení se dozvíte spoustu zajímavostí o různých zemích a poslechnete si hymny všech států. Nechybí ani tematické hry a kvízy.

1 510 - 1 999 Kč v 11 obchodech

ALBI Minikniha Krtkovy příběhy

94 %
Stars
(26 hodnocení)
2 let kouzelné čtení Kouzelné čtení pro kluky a holky 17.8 cm

Interaktivní kniha Krtkovy příběhy z edice Kouzelné čtení obsahuje více než 300 zvukových stop a je vhodná pro děti od 2 let. Příběhy doprovází krásné ilustrace Zdeňka Milera.

3 let knížky pro kluky a holky 19.4 cm

UPOZORNĚNÍ: Zpívánky fungují pouze s elektronickou tužkou ALBI (není součástí balení). Interaktivní lidové písničky pro děti Reedice populární interaktivní mluvicí knihy...

5 let kouzelné čtení pro kluky a holky

Interaktivní mluvící knížka plná propracovaných ilustrací a zajímavých kvízů, určená pro malé objevitele, kteří se toho chtějí dozvědět více o zvířatech ze všech koutů planety.

Wiky Děsivá Tarantule RC

92 %
Stars
(5 hodnocení)
8 let zvířátka pro kluky a holky 9 cm

Chceš vystrašit své kamarády, sourozence nebo rodiče? Ovládej ze skrytého místa chlupatého pavouka velkého jako talíř. Svítící oči tarantule tomu dodají tu správnou...

6 let kouzelné čtení pro kluky a holky

Veselá interaktivní knížka pro malé objevitele, kteří se zvědavostí vzhlíží ke hvězdám. Najdete zde nejen spoustu zajímavých informací, ale i poutavých ilustrací a zábavných kvízů.

6 let kouzelné čtení pro kluky a holky

Interaktivní knížka pro zvídavé objevitele, kteří chtějí prozkoumat krásy všech zeměpisných šířek a dozvědět se mnoho zajímavostí o státech naší planety a jejich hlavních městech.

Filtrovat zboží (2347 produktů)
Cena
Věk od
Výrobce
Zobrazit více možností (198)
Typ
Série
Určení
Značka
Výška