Výjimečná, stejně jako ona. Božsky tajemná. Existuje vůbec? Květinová parfémovaná voda Jean Paul Gaultier Divine je božskou poctou ženské síle se zářivou a smyslnou kyticí bílých lilií. Zlatý flakon ztělesňuje ženskou sílu a Gaultierovu legendární módní tvorbu. Třpytivý korzet a jemné křivky jsou oslavou moderní ženskosti a svobody. Skutečná bohyně moderní doby! Vyberte si tuto zářivou květinovou vůni a zažijte, jak se díky svůdné vrchní nótě mořské soli otevírají květinové tóny srdce vůně. Nechte... Celý popis

Koupit za 2 260 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Výjimečná, stejně jako ona. Božsky tajemná. Existuje vůbec? Květinová parfémovaná voda Jean Paul Gaultier Divine je božskou poctou ženské síle se zářivou a smyslnou kyticí bílých lilií. Zlatý flakon ztělesňuje ženskou sílu a Gaultierovu legendární módní tvorbu. Třpytivý korzet a jemné křivky jsou oslavou moderní ženskosti a svobody. Skutečná bohyně moderní doby!
Vyberte si tuto zářivou květinovou vůni a zažijte, jak se díky svůdné vrchní nótě mořské soli otevírají květinové tóny srdce vůně. Nechte se obejmout něžnými liliemi a vychutnejte si sladkou vůni vzdušných pusinek, které umocňují jemný a povznášející dojem z vůně Gaultier Divine. Slaná vrchní nóta vytváří nebeskou svěžest a krásně podtrhuje rafinovanou sladkost lilií. Božská, že?
Zlatý design a smyslné křivky skla odrážejí světlo tak nádherně, že i slunce závidí! Jiskřivý flakon, oděn do ikonického korzetu Jeana Paula Gaultiera, je oslavou moderní ženskosti a zářivým symbolem svobody. Flakon vyzařuje zvláštní auru, která může zářit navždy, protože oba formáty 50 i 100 ml jsou znovu naplnitelné.
Vůně Jean Paul Gaultier Divine byla uvedena na trh v roce 2023.
Zobrazit více

Parametry

Značka Jean Paul Gaultier
Tester ne
Objem 30 ml
Řada Divine
Určení dámské
Typ parfémované vody
Základ parfému pižmo
Rok vydání 2023
Výrobce Jean Paul Gaultier
Zobrazit více parametrů