Moluska jsou infekční onemocnění kůže vyvolané virem Molluscum contagiosum. Projevují se jako drobné útvary na kůži připomínající malé bradavičky, puchýřky, ze kterých při prasknutí vytéká infekční tekutina. Objevit se mohou kdekoli na pokožce.Některé éterické oleje jsou známé svými protivirovými účinky. Nevonící česnekový olej v kompozici s oleji z šalvěje, čajovníku, lavandínu, túje, pepře a hřebíčku jsou použity v přípravku pro péči o pokožku s výskytem moluska a bradavic. Použití: Na změněnou... Celý popis

Koupit za 276 Kč

Popis

Moluska jsou infekční onemocnění kůže vyvolané virem Molluscum contagiosum. Projevují se jako drobné útvary na kůži připomínající malé bradavičky, puchýřky, ze kterých při prasknutí vytéká infekční tekutina. Objevit se mohou kdekoli na pokožce.Některé éterické oleje jsou známé svými protivirovými účinky. Nevonící česnekový olej v kompozici s oleji z šalvěje, čajovníku, lavandínu, túje, pepře a hřebíčku jsou použity v přípravku pro péči o pokožku s výskytem moluska a bradavic.

Použití: Na změněnou pokožku naneste 1-2x denně malé množství přípravku.

Skladování: Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování: Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci.
Balení: 50ml
Složení: Lanolin (Emulgátor), Butyrospermum Parkii Butter(Bambucké máslo) , Salvia officinalis Oil (Éterický olej ze šalvěje lékařské), Allium sativum Bulb Oil (Éterický olej z česneku), Melaleuca alternifolia Leaf Oil (Éterický olej z čajovníku), Cymbopogon martini Oil (Éterický olej z růžové palmy), Thuja occidentalis Leaf Oil (Éterický olej z túje), Piper nigrum Fruit Oil (Éterický olej z pepře), Lavandula hybrida Oil (Éterický olej z lavandinu), Geraniol*, Melaleuca viridiflora Leaf Oil (Éterický olej z niaouli), Litsea cubeba Fruit Oil (Éterický olej z litsey cubeby), Cinnamomum zeylanicum Bark Oil (Éterický olej ze skořicové kůry), Eugenia caryophyllus Leaf Oil (Éterický olej z hřebíčku), Eugenol*, Linalool*, Thymus vulgaris Flower/Leaf Oil (Éterický olej z tymiánu), Limonene*, Citral*, Cinnamal*, Satureia hortensis Oil (Éterický olej ze saturejky horské), Farnesol*, Benzyl benzoate* (*přírodní alergenní složky obsažené v éterických olejích)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Karel Hadek
Objem 50 ml