Kávoviny Melta sypaná 500 g

95 %
Stars
(57 hodnocení)

Melta je obohacený cikorkový (čekankový) nápoj. Na rozdíl od kávy melta neobsahuje kofein, je vhodná i pro děti a kojící matky (podporuje zažívání a tvorbu mateřského mléka). Složení: žito, kořen cukrové řepy, ječmen, čekankový kořen Návod k přípravě: Do litru vroucí vody přidáme 4 rovné polévkové lžíce MELTY. Krátce se povaří, nechá 3 minuty ustát a pak se přecedí. Pro udržení dobrých chuťových vlastností nedoporučujeme nechávat sedlinu v odvaru, ani kávovinu ohřívat. Takto připravený nápoj je... Celý popis

Koupit za 38 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Melta je obohacený cikorkový (čekankový) nápoj. Na rozdíl od kávy melta neobsahuje kofein, je vhodná i pro děti a kojící matky (podporuje zažívání a tvorbu mateřského mléka).

Složení: žito, kořen cukrové řepy, ječmen, čekankový kořen

Návod k přípravě: Do litru vroucí vody přidáme 4 rovné polévkové lžíce MELTY. Krátce se povaří, nechá 3 minuty ustát a pak se přecedí. Pro udržení dobrých chuťových vlastností nedoporučujeme nechávat sedlinu v odvaru, ani kávovinu ohřívat. Takto připravený nápoj je možné pít teplý i studený.

Meltový nápoj lze dochutit mlékem či cukrem.

Lze vypít 5 - 10 šálků denně.

Nápoj můžeme také připravit v klasickém kávovaru pro přípravu překapávané kávy. Potřebné množství vložíme do filtru a necháme překapat.

Hmotnost: 500 g
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kávoviny
Značka Kávoviny
Hmotnost 500 g
Bez kofeinu ano
Aromatizované ne
Země původu Česká republika
Bio ne
Forma mleté
Fair Trade ne
Zobrazit více parametrů