Kvalitní LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS Fluid SPF50+ 50ml za 354 Kč. VYSOKÁ OCHRANA, ULTRAREZISTENTNÍ. TRANSPARENTNÍ. ANTHELIOS UVMUNE 400 HYDRATAČNÍ KRÉM SPF50+ : S MEXORYLEM 400, jediným UV filtrem proti těm nejzákeřnějším UV paprskům: ULTRADLOUHÝM UVA paprskům. Dokonalá ochrana (UVB + UVA + DLOUHOVLNNÉ UVA ZÁŘENÍ) proti hloubkovému porušení buněk. Testováno na citlivé, reaktivní a netolerantní pokožce. Vhodné pro všechny typy pokožky a všechny fototypy. Ultraodolný: proti vodě, potu i písku. Může... Celý popis

Koupit za 527 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Kvalitní LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS Fluid SPF50+ 50ml za 354 Kč. VYSOKÁ OCHRANA, ULTRAREZISTENTNÍ. TRANSPARENTNÍ.

ANTHELIOS UVMUNE 400 HYDRATAČNÍ KRÉM SPF50+ : S MEXORYLEM 400, jediným UV filtrem proti těm nejzákeřnějším UV paprskům: ULTRADLOUHÝM UVA paprskům. Dokonalá ochrana (UVB + UVA + DLOUHOVLNNÉ UVA ZÁŘENÍ) proti hloubkovému porušení buněk. Testováno na citlivé, reaktivní a netolerantní pokožce. Vhodné pro všechny typy pokožky a všechny fototypy.

Ultraodolný: proti vodě, potu i písku. Může být použitý i na oční okolí. Neštípe v očích. Transparentní, lehká textura. Bez parfemace. 

POUŽITÍ: 
Určeno pro denní užití a při sluneční expozici. Nanášejte opalovací krém těsně před vystavením slunci. Nanášejte opakovaně, v dostatečném množství pro zajištění ochrany, obzvláště po plavání, pocení či osušení. 

TEXTURA

Ultrafluidí krém. Neviditelný finiš. Nemastí. Nelepí. 
S termální vodou z La Roche-Posay.

HLAVNÍ VÝHODY

Pro citlivou či reaktivní pokožku. Vhodné také pro pokožku alergickou na slunce. 
Může být naneseno v očním okolí. Neštípe v očích.
Hypoalergenní.
Již více než 25 let je Anthelios průkopníkem v průlomových inovacích: UVA filtry, širokéspektrální ochrana, textury a technologie. Pro všechny typy pleti a fototypy. 

VĚDECKY PODLOŽENO

XL-PROTECT, patentovaná filtrační technologie přináší širokospektrální ochranu proti UVA/UVB paprskům a pomáhá chránit před poškozením způsobeným znečištěním a infračerveným zářením. 

MEXORYL400: nový exkluzivní UV filtr, který chrání i proti těm nejzákeřnějším paprskům UVA: ULTRADLOUHÉ UVA* až do 400nm.

Obohaceno technologií NETLOCK pro dokonalou ochranu, ultra rezistenci a transparentní texturu.

Testováno pod dermatologickým dohledem na citlivé a reaktivní pokožce.
Testováno pod oftalmologickým dohledem na citlivých očích a očním okolí. Testováno na uživatelích očních čoček. 
Testováno na alergicích.
Zobrazit více

Parametry

Druh krémy
Značka La Roche-Posay
Objem 50 ml
SPF 50
Typ pleti pro všechny typy pleti
Voděodolné ano
Na obličej ano
Bez parfemace ano
Nekomedogenní ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty