ANTHELIOS UVMUNE 400 HYDRATAČNÍ KRÉM SPF50+ : S MEXORYLEM 400, jediným UV filtrem proti těm nejzákeřnějším UV paprskům: ULTRADLOUHÝM UVA paprskům. Dokonalá ochrana (UVB + UVA + DLOUHOVLNNÉ UVA ZÁŘENÍ) proti hloubkovému porušení buněk. Testováno na citlivé, reaktivní a netolerantní pokožce. Vhodné pro všechny typy pokožky a všechny fototypy. Ultraodolný: proti vodě, potu i písku. Může být použitý i na oční okolí. Neštípe v očích. Transparentní, lehká textura. Bez parfemace. POUŽITÍ: Určeno pro... Celý popis

Koupit za 459 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

ANTHELIOS UVMUNE 400 HYDRATAČNÍ KRÉM SPF50+ : S MEXORYLEM 400, jediným UV filtrem proti těm nejzákeřnějším UV paprskům: ULTRADLOUHÝM UVA paprskům. Dokonalá ochrana (UVB + UVA + DLOUHOVLNNÉ UVA ZÁŘENÍ) proti hloubkovému porušení buněk. Testováno na citlivé, reaktivní a netolerantní pokožce. Vhodné pro všechny typy pokožky a všechny fototypy.
Ultraodolný: proti vodě, potu i písku. Může být použitý i na oční okolí. Neštípe v očích. Transparentní, lehká textura. Bez parfemace.
POUŽITÍ:
Určeno pro denní užití a při sluneční expozici. Nanášejte opalovací krém těsně před vystavením slunci. Nanášejte opakovaně, v dostatečném množství pro zajištění ochrany, obzvláště po plavání, pocení či osušení.
TEXTURA - Ultrafluidí krém. Neviditelný finiš. Nemastí. Nelepí. S termální vodou z La Roche-Posay.
HLAVNÍ VÝHODY-Pro citlivou či reaktivní pokožku. Vhodné také pro pokožku alergickou na slunce, může být naneseno v očním okolí. Neštípe v očích.Hypoalergenní.
Zobrazit více

Parametry

Druh fluidy
Značka La Roche-Posay
Objem 50 ml
SPF 50
Typ pleti pro citlivou pleť
Voděodolné ano
Výrobce L’Oréal
Na obličej ano
Bez parfemace ano
Zobrazit více parametrů