Kvalitní LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS Krém Hydratační SPF50+ 50ml za 350 Kč. VYSOKÁ OCHRANA, ULTRAREZISTENTNÍ. TRANSPARENTNÍ. ANTHELIOS UVMUNE 400 HYDRATAČNÍ KRÉM SPF50+ NEPARFEMOVANÝ  S MEXORYLEM 400,jediným UV filtrem proti těm nejzákeřnějším UV paprskům: ULTRADLOUHÝM UVA paprskům. Dokonalá ochrana (UVB + UVA + DLOUHOVLNNÉ UVA ZÁŘENÍ) proti hloubkovému porušení buněk. Testováno na citlivé, reaktivní a netolerantní pokožce. Vhodné pro všechny typy pokožky a všechny fototypy. Ultraodolný: proti vodě,... Celý popis

Koupit za 578 Kč

Popis

Kvalitní LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS Krém Hydratační SPF50+ 50ml za 350 Kč. VYSOKÁ OCHRANA, ULTRAREZISTENTNÍ. TRANSPARENTNÍ.

ANTHELIOS UVMUNE 400 HYDRATAČNÍ KRÉM SPF50+ NEPARFEMOVANÝ  S MEXORYLEM 400,jediným UV filtrem proti těm nejzákeřnějším UV paprskům: ULTRADLOUHÝM UVA paprskům. Dokonalá ochrana (UVB + UVA + DLOUHOVLNNÉ UVA ZÁŘENÍ) proti hloubkovému porušení buněk. Testováno na citlivé, reaktivní a netolerantní pokožce. Vhodné pro všechny typy pokožky a všechny fototypy.

Ultraodolný: proti vodě, potu i písku. Může být použitý i na oční okolí. Neštípe v očích. Transparentní, lehká textura. Bez parfemace.

POUŽITÍ:
Určeno pro denní užití a při sluneční expozici. Nanášejte opalovací krém těsně před vystavením slunci. Nanášejte opakovaně, v dostatečném množství pro zajištění ochrany, obzvláště po plavání, pocení či osušení.

TEXTURA

Neviditelný finiš. Nemastí. Nelepí.
S termální vodou z La Roche-Posay.

HLAVNÍ VÝHODY

Pro citlivou či reaktivní pokožku. Vhodné také pro pokožku alergickou na slunce.
Může být naneseno v očním okolí. Neštípe v očích.
Hypoalergenní.
Již více než 25 let je Anthelios průkopníkem v průlomových inovacích: UVA filtry, širokospektrální ochrana, textury a technologie. Pro všechny typy pleti a fototypy.

VĚDECKY PODLOŽENO

XL-PROTECT, patentovaná filtrační technologie XL-PROTECT přináší širokospektrální ochranu proti UVA/UVB paprskům a pomáhá chránit před poškozením způsobeným znečištěním a infračerveným zářením. 

MEXORYL400: nový exkluzivní UV filtr, který chrání i proti těm nejzákeřnějším UVA paprskům : ULTRADLOUHÉ UVA PAPRSKY* až do 400nm.

Obohaceno technologií NETLOCK pro dokonalou ochranu, ultra rezistenci a transparentní texturu.

Testováno pod dermatologickým dohledem na citlivé a reaktivní pokožce.
Testováno pod oftalmologickým dohledem na citlivých očích a očním okolí. Testováno na uživatelých očních čoček. 
Testováno na alergicích.
Zobrazit více

Bazarové nabídky