La Sportiva Theory

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Theory jsou lezky s velmi citlivou špičkou, a jednoduchým a rychlým nazouváním. Pevnou pozici na noze jistí jeden velcro pásek. Jsou výborné především pro lezce na stěně, kteří to se sportovním lezením myslí opravdu vážně. Jelikož se lezení stane v roce 2020 Olympijským sportem, vznikl požadavek na výkonné lezečky pro umělou stěnu. Konstrukčně tak představují naprosto nový styl lezeček. -     Technologie D-Tech představuje nový styl konstrukce lezeček. Zajímavostí je, že konstrukéři vycházeli ze... Celý popis

Koupit za 3 279 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Theory jsou lezky s velmi citlivou špičkou, a jednoduchým a rychlým nazouváním. Pevnou pozici na noze jistí jeden velcro pásek. Jsou výborné především pro lezce na stěně, kteří to se sportovním lezením myslí opravdu vážně. Jelikož se lezení stane v roce 2020 Olympijským sportem, vznikl požadavek na výkonné lezečky pro umělou stěnu. Konstrukčně tak představují naprosto nový styl lezeček.

-     Technologie D-Tech představuje nový styl konstrukce lezeček. Zajímavostí je, že konstrukéři vycházeli ze studií úchopových schopnosti goril.

-     absence hran = boty pevně obepínají chodidlo i z boku tam, kde je u klasických lezeček hrana podešve. Bota dynamicky pracuje společně s chodidlem a je tak neuvěřitelně citlivá i na oblých stupech.

-     pata s nízkým objemem zaručuje vysokou přesnost při hákování a patování

-     pro hákování špičky v převisech je horní strana špice vysoce pogumována. Navíc je guma opatřena vrubováním. Díky tomu špice velmi dobře drží.

-     podešev s diferencovanou tloušťkou ve špičce pro maximální přilnavost na různých stupech

-     tři poutka pro snadné nazouvání

-     patentovaný P3 systém, který udržuje správný tvar boty

-     uvedená hmotnost platí pro pár lezeček velikosti 42

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce La Sportiva
Dámské ano

Podobné produkty