Montážní vozíky

Výrobce Hmotnost

Dílenský vozík Milwaukee TOOLGUARD™ 27"/69cm SRC27/7-1 4932498252 Dílenský vozík Milwaukee TOOLGUARD™ 27"/69cm SRC27/7-1 je praktický a robustní vozík, který nabízí mnoho...

18 488 - 20 261 Kč v 5 obchodech

Scheppach 5909304900 263 dílů

94 %
Stars
(8 hodnocení)
Výška Šířka Výrobce Hmotnost Počet zásuvek

Profesionální celokovový dílenský vozík s nářadím. 263 dílů je rozloženo do 7 zásuvek. Vhodný do domácích dílen, garáží či servisů. Hmotnost 66 kg.

8 742 - 11 999 Kč v 10 obchodech

Scheppach TW 1300

79 %
Stars
(2 hodnocení)
Výrobce Hmotnost Počet zásuvek

Proč si vybrat tento produkt Hlavní přednosti Dílenský vozík Scheppach TW 1300 je navržen tak, aby i v omezeném prostoru garáže nebo domácí dílny poskytl profesionální zázemí...

3 104 - 3 894 Kč v 11 obchodech
Výška Šířka Výrobce Hmotnost Počet zásuvek

Pojízdná dílenská skříňka zhotovená z oceli. Oplývá 12 zásuvkami, horní deskou z oleji odolné oceli. Na boční stranu lze zavěsit další příslušenství. Maximální nosnost je 600 kg.

12 086 - 17 914 Kč v 17 obchodech

Geko G10833 243 ks

100 %
Stars
(2 hodnocení)
Výrobce Hmotnost Počet zásuvek Vybavení Uzamykací systém

GEKO G10833 - vybavený montážní vozík na nářadí s 243 díly, 7 zásuvkami a boční skříňkou, uzamykatelný. Velmi praktická pojízdná skříňka.

9 189 - 17 131 Kč v 15 obchodech

AHProfi 271 dílů AH3106

87 %
Stars
(7 hodnocení)
Výrobce Hmotnost Počet zásuvek

Dílenský vozík s nářadím, 271 ks, 7 uzamykatelných zásuvek, 6 pěnových výplní s nářadím. 2 pevná a 2 otočná kolečka s brzdou, výška pracovní plochy 950 mm. Nerezová pracovní...

11 632 - 14 990 Kč v 5 obchodech

Matabro MB-TC01 251 ks

87 %
Stars
(20 hodnocení)
Vybavení Uzamykací systém

dílenský vozík s nářadím, 259 ks, 7 zásuvek, centrální zámek, 4 kola, hmotnost 67 kg. Matabro MB-TC01 je dílenský vozík s nářadím, který nabízí přehledné uložení 259 kusů...

TAGRED TA213

100 %
Stars
(3 hodnocení)
Výška Šířka Výrobce Hmotnost Počet zásuvek

Dílenský vozík na nářadí (prázdný) 7 přihrádek PREMIUM, Tagred TA213 Udržuje pořádek na pracovišti a zároveň chrání nářadí před krádeží (vozík je uzamykatelný na klíč). Vozík...

1 936 - 6 559 Kč v 9 obchodech

GEKO G10802

90 %
Stars
(4 hodnocení)
Výška Šířka Výrobce Hmotnost Počet zásuvek

Dílenská skříň na nářadí s 5 šuplíky GEKO Profesionální pojízdná skříňka s pěti zásuvkami představuje ideální řešení pro organizaci nářadí a přípravků v garáži nebo dílně....

2 992 - 4 717 Kč v 9 obchodech
Výška Šířka Výrobce Hmotnost Počet zásuvek

Dílenský vozík KD1065 Profesionální dílenský vozík značky Kraft&Dele, model KD1065, je ideálním řešením pro uskladnění nářadí a přepravu menších předmětů. Hodí se do dílen,...

Výška Šířka Výrobce Hmotnost Počet zásuvek

Dílenský vozík GW Black Line se dodává s 226dílnou sadou nářadí, která je bezpečně uložena v zásuvkách s plně výsuvnými kuličkovými pojezdy. Z hlediska bezpečnosti a stability...

9 999 - 14 743 Kč v 13 obchodech

AHProfi 234 dílů K16071-234

96 %
Stars
(10 hodnocení)
Šířka Výrobce Hmotnost Počet zásuvek

Chcete mít veškeré vaše nářadí zorganizované? Takový požadavek vám určitě pomůže vyřešit vozík na nářadí AHProfi. Má k dispozici malé kolečka, jež pomáhá k přepravě i těžkého...

10 664 - 12 990 Kč ve 4 obchodech

Tagred TA180

96 %
Stars
(3 hodnocení)
Výrobce Hmotnost

Vlastnosti Předmětem nabídky je profesionální dílenský vozík s 12 zásuvkami na kuličkových ložiskách, s horní zásuvkou navrženou pro práci ve specializovaném servisu Skříň je...

11 949 - 13 524 Kč v 7 obchodech

Honiton HA250 231 ks

100 %
Stars
(1 hodnocení)
Výrobce Hmotnost Počet zásuvek Vybavení Uzamykací systém

Honiton HA250 Montážní vozík na nářadí 4007 kovový + výbava HA250 - 231 dílů 680x458x860mm Popis: Kovový montážní vozík na nářadí se 7 zásuvkami. Dvě pevná a dvě otočná...

29 900 - 34 450 Kč v 9 obchodech

Yato YT-09000

90 %
Stars
(5 hodnocení)
Výška Šířka Výrobce Hmotnost Počet zásuvek

Skříňka je vybavena kolečky, dvě kolečka opatřena brzdou. Horní deska je zhotovena z protiskluzného polypropylenu. Boční strana je perforovaná pro možnost zavěšení...

4 959 - 6 339 Kč v 11 obchodech

AHProfi H14019D 245 ks

91 %
Stars
(6 hodnocení)
Výrobce Hmotnost Počet zásuvek Vybavení Uzamykací systém

Dílenský vozík je celokovový a hrany má opláštěny tvrzeným plastem pro zamezení poškození. Rozměry dílenského vozíku (š x h x v): 685 x 455 x 975 mm (šířka s madlem 765 mm)....

9 205 - 10 990 Kč v 6 obchodech
Výrobce Hmotnost Počet zásuvek

Zásuvky s měkkým dorazem dimenzované na 45 kg. Zásuvná spodní police s nosností 90kg. Ochrana proti překlopení umožňuje otevření pouze 1 zásuvky najednou. Všechny zásuvky jsou...

28 578 - 31 318 Kč v 6 obchodech

Matabro MB-TC06

88 %
Stars
(2 hodnocení)
Vybavení Uzamykací systém

dílenský vozík s nářadím, 12 zásuvek, 360 ks nářadí, uzamykání všech zásuvek, 11 pěnových výplní, modrý, 1086 × 455 × 810 mm. Matabro MB-TC06 je dílenský vozík s nářadím,...

18 999 - 21 175 Kč ve 3 obchodech
Výška Šířka Výrobce Hmotnost

Dílenský vozík GÜDE GW 12S 39140 Dílenský vozík GÜDE GW 12S 39140 vyniká svými 12 zásuvkami různých velikostí, poskytujícími dostatek prostoru pro veškeré vaše nářadí. Zásuvky...

12 790 - 13 859 Kč ve 4 obchodech
Výrobce Hmotnost

- Zásuvky s nosností 35 kg - Spodní zásuvka s nosností 70 kg - Ochrana proti překlopení umožňuje otevřít vždy pouze 1 zásuvku - Každá zásuvka se dodává s protiskluzovou...

17 612 - 19 301 Kč ve 2 obchodech
Filtrovat zboží (851 produktů)
Cena
Výrobce
Zobrazit více možností (48)
Vybavení
Barva zásuvek/dveří
Počet zásuvek
Počet polic
Rozsah výbavy
Výška
Šířka
Hloubka
Hmotnost
Vlastnosti