Obal na květník MANES BUTTERFLY keramický světle zelený - d13x13cm

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Jarně zelený keramický glazovaný lesklý obal pro květníky s rostlinami ve tvaru nedotažené koule o průměru otvoru pro květníky 11/13 cm. Obal je jasně zelený s tmavě zelenými nepatrnými čárkami vedenými vodorovně i svisle. Místy je na obalu schématicky namalovaný motýl s červeným tělem, s žlutými křídly a s černými tykadly.Používá se v interiérech. Upozornění: V případě objednávky většího množství zboží, které nebude možné zabalit do jednoho balíčku (nad 30 kg), se cena může navýšit o 99 Kč poštovného... Celý popis

Popis

Jarně zelený keramický glazovaný lesklý obal pro květníky s rostlinami ve tvaru nedotažené koule o průměru otvoru pro květníky 11/13 cm. Obal je jasně zelený s tmavě zelenými nepatrnými čárkami vedenými vodorovně i svisle. Místy je na obalu schématicky namalovaný motýl s červeným tělem, s žlutými křídly a s černými tykadly.Používá se v interiérech. Upozornění:
V případě objednávky většího množství zboží, které nebude možné zabalit do jednoho balíčku (nad 30 kg), se cena může navýšit o 99 Kč poštovného za další balíček (v tomto případě budete kontaktováni a vše se domluví)
Zobrazit více