Ocún Bullit

100 %
Stars
(0 hodnocení)

Ocun Bullit - lezečky Bullit od Ocunu jsou skvělé měkké lezecká boty vyrobené na úspěšném výkonnostním kopytu vyvinutém speciálně pro bouldering za použití moderních konstrukčních principů. Ale Bullity vás skvěle podrží i při lezení na laně, na stěně i skalách, lezečky vám skvěle poslouží v převisech díky tvaru kopyta a pogumované špičce i patě. Vyzkoušejte lezečky Bullit a poznejte krásu špičkování v převisech, přesnost kroků v těžkých cestách při boulderingu i lezení na laně a přesto mějte nohy... Celý popis

Koupit za 2 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Ocun Bullit - lezečky

Bullit od Ocunu jsou skvělé měkké lezecká boty vyrobené na úspěšném výkonnostním kopytu vyvinutém speciálně pro bouldering za použití moderních konstrukčních principů. Ale Bullity vás skvěle podrží i při lezení na laně, na stěně i skalách, lezečky vám skvěle poslouží v převisech díky tvaru kopyta a pogumované špičce i patě.

Vyzkoušejte lezečky Bullit a poznejte krásu špičkování v převisech, přesnost kroků v těžkých cestách při boulderingu i lezení na laně a přesto mějte nohy v pohodlí. 

Proč zvolit lezecké boty Bullit?

- Tvarovaná 3D gumová špička s použitím CAT 1.5 směsi pro přesné špičkování

- Bota dokonale sedí díky speciálnímu předepnutí v klenbě

- Špička je anatomicky modelovaná pro více pokrčené prsty

- Šířka lezečky je vhodná pro užší až normální chodidlo se střední patou

- Bota není vhodná pro lezce s vyšším nártem, kde může být obtížnější obouvání

- Měkká mezistélka a podešev z vysoce přilnavé gumy CAT 1.5 pro maximální výkon na lezeckých strukturách

- Pohodlný střih s jednoduchým suchým zipem a tenkým páskem, který brání lezečce v otáčení se na noze

- Materiály: Svršek: Mikrovlákno; Mezipodešev: 2D Toe Soft; Podešev: CAT rubber 1.5, 4mm

- Hmotnost: 440 g

- 100 % vegan 

- Kopyto: Asymetrix - Mírně prohnuté kopyto s radikálně prohnutou špičkou a konkávní prohlubní pro podporu prstní jamky. Velmi asymetrický tvar s orientací na palec. Špička je anatomicky modelovaná pro více pokrčené prsty. Šířka kopyta je vhodná pro užší až normální chodidlo se střední patou. Kopyto bylo modelováno pro vysoký výkon lezců v převislých cestách. 

- Velikostní řada 4 - 13 UK. Podívejte se do tabulky níže, jakou běžně nosíte velikost EU (nebo se orientujte dle délky chodila v milimetrech), případně která velikost je tomu nejblíže, např. velikost 43 1/2 v tabulce nenajdete, zvolte tak velikost o něco menší pro pokročilé lezce či o něco větší pro větší pohodlí. 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ocun
Dámské ano

Podobné produkty