Krásná porcelánová váza CARRÉ v zajímavém tvaru výšky 25 cm s a s krásně lesklou, nově šedou a pevnou glazurou, která nepropouští vodu. Naspodu vázy jsou nalepena filcová kolečka, která zabraňují poškrábání nábytku. Vázička se hodí do každého interiéru. Porcelánová váza CARRÉ je velmi oblíbená díky svému tvaru. Krásně se v ní vyjímají živé květy, ale můžete si do ní vložit i pěnové nebo umělé květiny. Je perfektní do každé domácnosti, kanceláře, bytu, haly, restaurace nebo recepce. Cena je uvedena... Celý popis

Koupit za 255 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Krásná porcelánová váza CARRÉ v zajímavém tvaru výšky 25 cm s a s krásně lesklou, nově šedou a pevnou glazurou, která nepropouští vodu. Naspodu vázy jsou nalepena filcová kolečka, která zabraňují poškrábání nábytku. Vázička se hodí do každého interiéru. Porcelánová váza CARRÉ je velmi oblíbená díky svému tvaru.

Krásně se v ní vyjímají živé květy, ale můžete si do ní vložit i pěnové nebo umělé květiny. Je perfektní do každé domácnosti, kanceláře, bytu, haly, restaurace nebo recepce.

Cena je uvedena za jeden kus.

Vázy CARRÉ  si můžete vybrat v bílé a šedé barvě.

Bílou vázu CARRÉ nabízíme ve třech velikostech: 25 cm, 32 cm, 35 cm.

Šedou vázu CARRÉ nabízíme ve třech velikostech: 25 cm, 32 cm, 35 cm.

Upozornění: Logo Paramit na váze je pouze nálepka, lze sloupnout a váza je čistě šedá.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Paramit