Popron.cz Newtonova houpačka

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Mini Newtonova houpačka je okouzlující doplněk do bytu či kanceláře. Kinetické, rázové kyvadlo které vás naprosto upoutá váš pohled se hodí jako dárek pro muže i ženy. Tento elegantní nástroj předvádí fyzikální zákon přímo na vašem kancelářském stole, v obýváku, nebo kdekoliv chcete.  Newtonova houpačka je skládací a obdržíte ji rozloženou v krabičce. Základem je konstrukce a 5 stejně velkých kuliček zavěšených na vlascích. Vychýlením jedné nebo několika kuliček z klidové polohy se vyvolá periodický... Celý popis

Popis

Mini Newtonova houpačka je okouzlující doplněk do bytu či kanceláře. Kinetické, rázové kyvadlo které vás naprosto upoutá váš pohled se hodí jako dárek pro muže i ženy. Tento elegantní nástroj předvádí fyzikální zákon přímo na vašem kancelářském stole, v obýváku, nebo kdekoliv chcete. 
Newtonova houpačka je skládací a obdržíte ji rozloženou v krabičce. Základem je konstrukce a 5 stejně velkých kuliček zavěšených na vlascích. Vychýlením jedné nebo několika kuliček z klidové polohy se vyvolá periodický pohyb. Stačí kmitnout s krajní z nich a spustíte řetězovou reakci. Upozorňujeme, že tato houpačka vzhledem ke své ceně není profesionální rázostroj a houpe se jen krátkou dobu. Pro odreagování a upoutání očí ale určitě stačí. 
Newtonovu houpačku doporučujeme každému kdo si potřebuje chvilku oddechnout a odreagovat se. Využít jí můžete jako dárek k vánocům, narozeninám i svátku. 
Rozměry houpačky: 9 cm x 7,5 cm.Materiál : kov, plast
Zobrazit více