Lavička Schönbrunn 3P Velice oblíbená litinová lavička Schönbrunn 3P - 3P je označení počtu prken na opěradle. Litinové nohy lavičky/bočnice jsou odlity z šedé litiny (slitina železa a uhlíku s dalšími prvky). Její vlastnosti jsou ideální pro použití na venkovní vybavení měst a obcí. Typ dřeviny Výdřevu lavičky nabízíme v několika dřevinách. Nejoblíbenější pro svoji cenu je dřevina smrk/jedle. Povrchová úprava prken Prkna lavičky jsou ošetřena vysoce kvalitní a ekologicky šetrnou lazurou od německého... Celý popis

Koupit za 2 057 Kč

Popis

Lavička Schönbrunn 3P
Velice oblíbená litinová lavička Schönbrunn 3P - 3P je označení počtu prken na opěradle. Litinové nohy lavičky/bočnice jsou odlity z šedé litiny (slitina železa a uhlíku s dalšími prvky). Její vlastnosti jsou ideální pro použití na venkovní vybavení měst a obcí.
Typ dřeviny
Výdřevu lavičky nabízíme v několika dřevinách. Nejoblíbenější pro svoji cenu je dřevina smrk/jedle.
Povrchová úprava prken
Prkna lavičky jsou ošetřena vysoce kvalitní a ekologicky šetrnou lazurou od německého výrobce Remmers. Tato lazura je na vodní bázi a je ideální pro městský mobiliář z důvodu vysoké ochrany před povětrnostními vlivy a jednoduché renovace (neodlepuje se a nepraská). Při opětovném nátěru se původní vrstva lazury nemusí odstraňovat, stačí jemně přebrousit a nanést novou vrstvu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Profiba