Mycí emulze pro děti Baby Sebamed neobsahuje mýdlo. Je založena na bázi komplexu tenzidů 4. generace. Díky tomu je dětskou pokožkou výborně snášena. Je ideální pro denní mytí velmi jemné dětské pokožky. Hodnota pH 5.5 podporuje udržení rovnováhy vlhkosti pokožky a příznivě působí na rozvoj jejího přirozeného ochranného kyselého pláště. Přítomný skvalen, který je přirozenou součástí ochranného pláště kůže, napomáhá k zachování rovnováhy lipidů v citlivé dětské pokožce. Mytí tímto přípravkem pokožku... Celý popis

Koupit za 69 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Mycí emulze pro děti Baby Sebamed neobsahuje mýdlo. Je založena na bázi komplexu tenzidů 4. generace. Díky tomu je dětskou pokožkou výborně snášena. Je ideální pro denní mytí velmi jemné dětské pokožky. Hodnota pH 5.5 podporuje udržení rovnováhy vlhkosti pokožky a příznivě působí na rozvoj jejího přirozeného ochranného kyselého pláště. Přítomný skvalen, který je přirozenou součástí ochranného pláště kůže, napomáhá k zachování rovnováhy lipidů v citlivé dětské pokožce. Mytí tímto přípravkem pokožku nedráždí ani jí nevysušuje. Vitamin E poskytuje zvláštní ochranu proti volným radikálům. Vůně přípravku děti uklidňuje. Mytí dětskou emulzi lékaři doporučují rovněž pacientům s atopickým ekzémem. Přípravek neštípe v očích. Neobsahuje barviva.

Použití: Používejte šetrně. Několik kapek naneste na dlaň a smíchejte s trochou teplé vody a napěňte. Jemným hlazením umyjte Vaše dítě. Po umytí důkladně opláchněte.

Složení: aqua, decyl glucoside, peg-7 glyceryl cocoate, disodium laureth sulfosuccinate, sodium laureth-6 carboxylate, peg-120 methyl glucose dioleate, lactic acid, allantoin, squalane, magnesium sulfate, sodium hydroxide, parfum, benzyl alcohol, phenoxyethanol, sodium benzoate.

Baby Sebamed dětská mycí emulze extra jemná 50 ml
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sebapharma
Značka Sebamed
Objem 50 ml
Hmotnost 70 g
Druh mycí emulze