Hřejivá funkční sukně z exkluzivního materiálu merino extreme. Tento žebrový úplet vysoké gramáže je vyrobený z čisté merino vlny. Merino vlna jako 100% přírodní vlákno vyniká svými skvělými tepelně izolačními vlastnostmi a také vysokou antibakteriální schopností. Maximální komfort je zajištěn také vysokým odvodem vlhkosti, v případě, že je vlákno vlhké zůstává na omak suché, nechladí a zároveň neztrácí nic ze své termoregulační schopnosti. Velmi teplý úplet vhodný i do extrémní podmínek. Materiál... Celý popis

Koupit za 875 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Hřejivá funkční sukně z exkluzivního materiálu merino extreme. Tento žebrový úplet vysoké gramáže je vyrobený z čisté merino vlny. Merino vlna jako 100% přírodní vlákno vyniká svými skvělými tepelně izolačními vlastnostmi a také vysokou antibakteriální schopností. Maximální komfort je zajištěn také vysokým odvodem vlhkosti, v případě, že je vlákno vlhké zůstává na omak suché, nechladí a zároveň neztrácí nic ze své termoregulační schopnosti.
Velmi teplý úplet vhodný i do extrémní podmínek. Materiál z obnovitelných zdrojů. Použita kvalitní merino vlna z nového zélandu. Jemnost, vysoká prodyšnost a stálost materiálu. Výborná termoregulace. Rychleschnoucí materiál. Merino hřeje, i když je vlhké. Trvalá antibakteriální ochrana zamezující zápachu.
Prodyšnost: prodyšné
hřejivost: heavy
rychlost schnutí: vysoká
vlastnosti materiálu: anti-odour, upf 25+, soft, breathes, merino
gramáž materiálu: 290
Zobrazit více

Bazarové nabídky