Naši Mini Down sukýnku si zamilujete jak za chladných dnů, tak i při zimních aktivitách. Promyšlený design Sukně má výplň z prachového peří, které vás příjemně zahřeje v oblastech náchylných na prochladnutí. Peří je velice lehké a tudéž na sobe sukýnku téměř neucítíte. Díky celorozepínacímu dvoucestnému zipu na boční straně se sukně snadno obléká. Stačí, když sukní přiložíte kolem pasu (zapíná se od shora dolu) a jednoduše zapnete podle potřeby. Tento promyšlený design zajistí, že už se vám nikdy... Celý popis

Koupit za 3 560 Kč

Popis

Naši Mini Down sukýnku si zamilujete jak za chladných dnů, tak i při zimních aktivitách.

Promyšlený design
Sukně má výplň z prachového peří, které vás příjemně zahřeje v oblastech náchylných na prochladnutí. Peří je velice lehké a tudéž na sobe sukýnku téměř neucítíte. Díky celorozepínacímu dvoucestnému zipu na boční straně se sukně snadno obléká. Stačí, když sukní přiložíte kolem pasu (zapíná se od shora dolu) a jednoduše zapnete podle potřeby. Tento promyšlený design zajistí, že už se vám nikdy nestane, abyste si na sukni stoupli při oblékání. Zapomenout můžete také na nepraktické oblékání přes hlavu. Je už na vás jaké kalhoty si pod sukni zvolíte, jestli tréninkové elasťáky, legíny a nebo klasické džíny.

Sukni využijete například na běžkách, při běhání se psem nebo i na pokldiné zimní procházce. Praktickou kapsu na straně můžete využít pro uschování osobních věcí a také do ní můžete celou sukni snadno zabalit a mít jí tak stále po ruce. Neopomenutelnou součástí sukně je praktické stažení zadní části pasu do gumy tak, aby sukně při sezení neodstávala a vám nefoukalo na záda. V pase má sukně ještě dva silikonové proužky, které sukni udrží na místě ať už budete dělat cokoliv.
Zobrazit více