Smuteční dekorace na hrob - kód: 2022VX172

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Ručně vyrobená dekorace / věnec z kombinace sušených přírodních a umělých materiálů. - Výhodou umělých a sušených květin, z kterých je dekorace vyrobena je i originální vzhled který skvěle zafunguje jako bytový doplněk. - Dekoraci jde v interiéru i exteriéru umístit kamkoli potřebujete, takže nezáleží na tom, zda z ní bude doplněk do pokoje, obývacího pokoje, na chodbu, do předsíně nebo ke vchodovým dveřím. - V každém případě je taková dekorace krásný výsledek ruční práce, který se stane moderním... Celý popis

Popis

Ručně vyrobená dekorace / věnec z kombinace sušených přírodních a umělých materiálů.

- Výhodou umělých a sušených květin, z kterých je dekorace vyrobena je i originální vzhled který skvěle zafunguje jako bytový doplněk.

- Dekoraci jde v interiéru i exteriéru umístit kamkoli potřebujete, takže nezáleží na tom, zda z ní bude doplněk do pokoje, obývacího pokoje, na chodbu, do předsíně nebo ke vchodovým dveřím.

- V každém případě je taková dekorace krásný výsledek ruční práce, který se stane moderním doplňkem ve vašem domě nebo bytu.

- Dekorace bezpečně balíme tak, aby nedošlo k poškození během přepravy.

- Vystavení dekorace dešti nebo nadměrnému slunečnímu záření snižuje životnost produktu.

V případě zájmu o zhotovení dekorace na míru nás kontaktujte zde: https://www.dekorx.cz/kontakt/ 

 

Mimo to najdete na našem eshopu: věnec na dveře, vánoční věnec na dveře, moderní adventní věnce, podzimní věnec na dveře, jarní věnec na dveře, dušičkové dekorace, celoroční věnce a dekorace, moderní věnce a dekorace na stůl, výroba a materiál na výrobu věnců a dekorací, floristické potřeby, bytové doplňky atd.

Věnce: https://www.dekorx.cz/vence/

Dekorace: https://www.dekorx.cz/dekorace/

Doplňky: https://www.dekorx.cz/doplnky/

Výrobní materiál: https://www.dekorx.cz/vyrobni-material/ 
Zobrazit více