Váza SCL Váza SCL svoji originalitou rozzáří jakýkoliv prostor a dodá mu na výjimečnosti. Díky vysoké výšce jsou vázy skvělé do otevřených prostorů, chodeb nebo před vchodové dveře.  Váza se vyrábí v 8 velikostech.  Můžete mít malou vázu do 35cm nebo vysokou vázu do 100cm.   Každá váza je ručně dělaná a každý kus je originál.   Tabulka velikostí                        a.             h.             w.           m³. SCL35 -       35cm         35cm       20kg       18l SCL40-        40cm... Celý popis

Koupit za 94 050 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Váza SCL

Váza SCL svoji originalitou rozzáří jakýkoliv prostor a dodá mu na výjimečnosti. Díky vysoké výšce jsou vázy skvělé do otevřených prostorů, chodeb nebo před vchodové dveře. 

Váza se vyrábí v 8 velikostech.  Můžete mít malou vázu do 35cm nebo vysokou vázu do 100cm.  

Každá váza je ručně dělaná a každý kus je originál.

 

Tabulka velikostí

                       a.             h.             w.           m³.

SCL35 -       35cm         35cm       20kg       18l

SCL40-        40cm         40cm       25kg       30l 

SCL50 -       50cm         50cm       30kg       66l

SCL50* -      50cm         21cm       25kg       26l

SCL60 -       60cm         65cm       50kg       135l

SCL70 -       70cm         70cm       60kg       205l

SCL80 -       80cm         45cm       70kg       158l

SCL100 -     100cm       70cm       110kg      434l

 

 

Informace o nás

Rodinná evropská firma s dlouholetou tradicí, která navrhuje a ručně zpracovává hliněné vázy do interiérů a exteriérů.

Přímo ze srdce Evropy získáváme velké bloky zeminy, která časem stárla a přeměnila se na hlínu zabarvenou přírodními oxidy pocházejících z přírodních procesů.

V závislosti na povaze půdy, ve které se nachází, může být jíl různě zabarven, od bílé po matně šedou, od hnědé po sytě oranžovočervenou.

Je to proto, že fyzikální vlastnosti jílového minerálu přítomného v konkrétní půdě závisí na mnoha proměnných, jako je mateřský materiál, podnebí, geografická poloha lomu, okolní vegetace a doba, po kterou tyto jednotlivé faktory působily...

Cítíme, dotýkáme se a používáme materiály všedního dne – koberec, knihy, polštář, stěny – díky nimž se cítíme šťastní – materiály, s nimiž se můžeme spojit. S tímto odklonem od „falešných“ materiálů, jako jsou plasty a kompozity, k přirozeným materiálům – dřevo, sklo, kov, hlína – se lidé vracejí ke svému původu a ke svým kořenům.

 

Gravírování

Rozměr práce našeho ateliéru se neomezuje pouze na tvar, barvu a texturu produktů: zahrnuje také gravírování do výrobků. Tímto způsobem mohou být různé fráze či elegantní loga trvale vyryta do každého jednotlivého kusu, a tím je tak personalizovat. Pro Vás na přání vyrobené rytiny, ať už barevné nebo ne, provádíme v ateliéru velice pečlivě a využíváme veškerou kreativitu a naše know – how, aby každé zadané dílo bylo sladěné s filozofií projektu.

 

 

Vzhledem k ruční výrobě těchto produktů je každý svým způsobem originál a může mít drobné odchylky. 

S potvrzením objednávky, souhlasíte s jedinečností produktu a zakoupením ručně dělaného originálního kusu výhradně pro Vás. 

Uvedená cena produktu je bez dopravy,  přesná cena Vám bude sdělana na základě specifikace Vaši poptávky.

Pro sdělení ceny dopravy a možného termínu dodání kontaktujte naši zákaznickou linku. 

email: office@virivkysauny.cz

tel: +420 605 440 544
Zobrazit více