Ttao interaktivní kočičí ouška mohou svítit a vydávají více než 10 zvuků a písniček. Zapni je stisknutím jednoho z uší, štípni do levého ucha a uslyšíš Gábinku mluvit. Štípni do pravého ucha a aktivuješ písničky ze seriálu. Stiskni obě uši současně a ozve se kočičí mňoukání a začnou svítit světla. Hračka na baterie, se světlem a zvukem. Gabby's Dollhouse - Dětský animovaný seriál. Roztomilé čičinky, ztřeštěné nápady a nenapodobitelná kouzla! Milovnice koťat Gábi a její věrný parťák Pandy spolu... Celý popis

Koupit za 361 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Ttao interaktivní kočičí ouška mohou svítit a vydávají více než 10 zvuků a písniček. Zapni je stisknutím jednoho z uší, štípni do levého ucha a uslyšíš Gábinku mluvit. Štípni do pravého ucha a aktivuješ písničky ze seriálu. Stiskni obě uši současně a ozve se kočičí mňoukání a začnou svítit světla. Hračka na baterie, se světlem a zvukem.

Gabby's Dollhouse - Dětský animovaný seriál. Roztomilé čičinky, ztřeštěné nápady a nenapodobitelná kouzla! Milovnice koťat Gábi a její věrný parťák Pandy spolu zažívají hromadu úžasných kočičích dobrodružství.

Rozměry balení (š v h): 23 x 23 x 5,5cm
Materiál: plast
Baterie: 4x LR44 (jsou součástí)

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Spin Master
Určení pro holky
Značka Spin Master