Thule Urban Glide 2 je druhá generace velice populárního sportovního kočárku. Dětský kočárek je určený pro bezproblémový pohyb po městě i na procházky v přírodě, zvládne každý terén i díky odlehčené konstrukci. Byl vyvinutý tak, aby poskytl nejlepší pocit a pohodlí při vyřizování na úřadech i při běhání na oblíbené trase v přírodě. Elegantní design, černošedé barevné kombinaci Black/Grey Melange. Příjemné procházky Snadné ovládání dané s odlehčenou konstrukcí, velkými 16" zadními koly a otočnému... Celý popis

Koupit za 16 890 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Thule Urban Glide 2 je druhá generace velice populárního sportovního kočárku.
Dětský kočárek je určený pro bezproblémový pohyb po městě i na procházky v přírodě, zvládne každý terén i díky odlehčené konstrukci. Byl vyvinutý tak, aby poskytl nejlepší pocit a pohodlí při vyřizování na úřadech i při běhání na oblíbené trase v přírodě. Elegantní design, černošedé barevné kombinaci Black/Grey Melange.
Příjemné procházky
Snadné ovládání dané s odlehčenou konstrukcí, velkými 16" zadními koly a otočnému přednímu kolu, které činí kočárek obratnějším při pohybu po městě i nákupních centrech. Přední kolo je možné zaaretovat, zvýšit stabilitu kočárku pro pohyb v nerovném terénu a také kočárek bezpečně použít např. pro běhání. Rychlost lze jednoduše upravit pomocí integrované ruční brzdy, otočením rukojeti bezpečně zastavíte na kraji silnice i při jízdě z kopce. Systém odpružení dokáže odfiltrovat nerovnosti terénu, cestování je tak pohodlnější pro dítě i pro příjemnější pro rodiče. Ergonomická rukojeť s nastavením podle výšky postavy pro maximální pohodlí rodiče. Kočárek Thule Urban Glide 2 lze kompletně složit jednou rukou. Kompaktní rozměry složeného kočárku jsou výhodou při přepravě v kufru vozidla i při skladování doma.
Maximální komfort a bezpečí dítěte
Pří vývoji kočárku Thule Urban Glide 2 bylo na prvním místě pohodlí a bezpečí dítěte. Proto je tento sportovní kočárek vybavený bezpečným a pohodlným sedátkem s polstrovanými pětibodovými popruhy a integrovaným větráním, polohu sedátka nastavíte jednou rukou. Polstrování sedátka umožňuje i delší cestování. Velká polohovací stříška s bočními větracími okénky chrání dítě před sluncem a povětrnostními vlivy, zajišťuje optimální klima pro dítě. Tkaninu sedačky a stříšky lze sejmout a získat tak čistý vzhled. Okénko s magnetickým zavíráním umožňuje kontrolovat spící dítě, aniž byste jej rušili. Zvýšená viditelnost díky reflexním ráfkům všech kol a reflexnímu lemování stříšky. 
Praktický pomocník na cestách
I na delší procházku nemusíte brát další zavazadla a přesto budete mít díky velkým úložným prostorům s sebou všechno potřebné. Velký úložný košík se zapínáním na zip, zadní síťovou kapsou a dvěma síťovými přihrádkami na svačinu či hračky pojme to důležité, co chcete mít u sebe na cestách.
Variabilita
Thule Urban Glide 2 bude díky své promyšlené konstrukci Vaším dlouhodobým společníkem. Lze ho používat od narození dítěte s korbou Thule Bassinet nebo adaptérem na dětskou autosedačku. Obě varianty použití lze zakoupit jako příslušenství ke kočárku samostatně.
Rozměry:
Kočárek má rozměry 104,5x69x101,6 cm, ve složeném stavu 87x34 cm. Vnitřní šířka ve střední části 31,5 cm. Hmotnost kočárku 11,7 kg.
 
Zobrazit více