Objem, ochrana a výživa v jednom spreji. Díky obsahu hydrolyzovaného kaštanu a quinoy kombinuje sprej BLOW UP styling s péčí. Dodává vlasům požadovaný objem, texturu a pomáhá vytvářet výsledky hodné salonu. Obsahuje hydrolyzované rostlinné bílkoviny z rýžových otrub extrahované unikátní technologií NPNF™️. Poskytuje okamžitý účinek a přispívá k až o 44 % většímu objemu již po jednom použití. Aminokyselinové složení tohoto proteinu a výtažek z quinoy vyživují vlasy zevnitř, chrání je před tepelnou... Celý popis

Koupit za 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Objem, ochrana a výživa v jednom spreji. Díky obsahu hydrolyzovaného kaštanu a quinoy kombinuje sprej BLOW UP styling s péčí. Dodává vlasům požadovaný objem, texturu a pomáhá vytvářet výsledky hodné salonu.
Obsahuje hydrolyzované rostlinné bílkoviny z rýžových otrub extrahované unikátní technologií NPNF™️. Poskytuje okamžitý účinek a přispívá k až o 44 % většímu objemu již po jednom použití. Aminokyselinové složení tohoto proteinu a výtažek z quinoy vyživují vlasy zevnitř, chrání je před tepelnou úpravou, zabraňují elektrizování a usnadňují rozčesávání. (podloženo klinickými studiemi).
TECHNOLOGIE :Rice Tein NPNF®️ je hydrolyzovaný rostlinný protein schválený společností COSMOS, který byl získán z rýžových otrub. Aminokyselinové složení rýžového teinu NPNF®️ dodává vlasům dokonalou rovnováhu aniontového a kationtového náboje, který pozvedá vlasová vlákna a dodává vlasům energii a objem. Rýžový protein dodává vlasům přirozený lesk. Tento základní protein také zvyšuje schopnost pokožky a vlasů vázat vlhkost.
 
ÚČINNÉ LÁTKY A JEJICH FUNKCE :

HYDROLYZOVANÝ RÝŽOVÝ PROTEIN - Zvyšuje pružnost vlasů, podporuje jejich objem, zabraňuje krepatění a usnadňuje rozčesávání.
HYDROLYSED GAGSTATE EXTRACT - podporuje zdraví pokožky hlavy.
POLYQUATERNIUM 44 z - zvyšuje objem vlasů díky svým antistatickým vlastnostem. Hydratuje a dodává pocit jemnosti a hebkosti.
QUINOA - vyživuje, chrání před teplem, hydratuje a působí jako antioxidant.
ETHANOL - zvyšuje propustnost kůže, a tím podporuje vstřebávání dalších látek. Působí antimikrobiálně.
KYSELINA CITRONOVÁ - působí antibakteriálně a protiplísňově.
PEG-40 HYDROGENOVANÝ KAZATEROVÝ OLEJ a TRIDECETH-9 - jsou emulgátory, které usnadňují vstřebávání ostatních látek přípravku.
PROPYLEN GLYKOL - absorbuje vodu a působí jako zvlhčující látka.
SORBAN POTASNÝ, BENZOAN SODNÝ a BENZYL ALKOHOL - jsou bezpečné konzervační látky.

SLOŽENÍ :
VODA, ALKOHOL DENAT, POLYQUATERNIUM 44, HYDROLYZOVANÁ QUINOA, HYDROLYZOVANÝ RÝŽOVÝ PROTEIN, HYDROLYZOVANÝ EXTRAKT Z KAŠTANU, KYSELINA CITRONOVÁ, PARFUM, PEG-40 HYDROGENOVANÝ RICINOVÝ OLEJ, TRIDECETH-9, PROPYLENEGLYKOL, SORBÁT DRASELNÝ, BENZOÁT SODNÝ, BENZYL ALKOHOL
Zobrazit více

Parametry

Objem 150 ml