Warmpeace Shee black/brown

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Velmi lehká Primaloft® dámská zateplovací sukně je vyplněná Primaloftem, který má perfektní vlastnosti, jako je prodyšnost, vodoodpudivost, výborná tepelná izolace a nízká hmotnost. Sukně má pružný pas, celorozepínací zip na jedné straně a kratší na straně druhé. To zajišťuje snadné oblékání a volnost pohybu. Malá kapsa na zip je ideální na drobnosti. Díky levému bočnímu zipu lze sukni obléct i s trekovými či lyžařskými botami na nohou. Pro snazší pohyb si zase můžete rozepnout krátký zip na pravém... Celý popis

Koupit za 1 368 Kč

Popis

Velmi lehká Primaloft® dámská zateplovací sukně je vyplněná Primaloftem, který má perfektní vlastnosti, jako je prodyšnost, vodoodpudivost, výborná tepelná izolace a nízká hmotnost. Sukně má pružný pas, celorozepínací zip na jedné straně a kratší na straně druhé. To zajišťuje snadné oblékání a volnost pohybu. Malá kapsa na zip je ideální na drobnosti.
Díky levému bočnímu zipu lze sukni obléct i s trekovými či lyžařskými botami na nohou. Pro snazší pohyb si zase můžete rozepnout krátký zip na pravém boku.
Zobrazit více

Bazarové nabídky