Baby Čisticí mléko na zadeček Čisticí mléko na bázi olivového oleje s výtažkem měsíčku lékařského v bio kvalitě a včelím voskem zklidňuje a chrání citlivou dětskou pokožku na zadečku. Vlastnosti: - Šetrně čistí plenkovou oblast - Vyživuje podrážděnou a začervenalou pokožku - Zklidňuje pokožku na zadečku Řada šetrných přípravků Weleda pro nejmenší s obsahem měsíčku lékařského byla vyvinuta ve spolupráci s porodními asistentkami tak, aby vyhovovala dětem již od jejich narození. Šetrné složení s výtažky... Celý popis

Koupit za 329 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Baby Čisticí mléko na zadeček

Čisticí mléko na bázi olivového oleje s výtažkem měsíčku lékařského v bio kvalitě a včelím voskem zklidňuje a chrání citlivou dětskou pokožku na zadečku.

Vlastnosti:
- Šetrně čistí plenkovou oblast
- Vyživuje podrážděnou a začervenalou pokožku
- Zklidňuje pokožku na zadečku

Řada šetrných přípravků Weleda pro nejmenší s obsahem měsíčku lékařského byla vyvinuta ve spolupráci s porodními asistentkami tak, aby vyhovovala dětem již od jejich narození. Šetrné složení s výtažky měsíčku lékařského v bio kvalitě, jenž zklidňuje a zvláčňuje pokožku, podporují přirozené ochranné vlastnosti pokožky. Výrobky pocházející z přírody již 30 let pečují o jemnou pokožku těch nejmenších.

Kožní snášenlivost byla dermatologicky testována. Přípravek je vhodný i na citlivou pokožku. Bez alkoholu a parfemace.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Weleda
Značka Weleda
Objem 400 ml
Hmotnost 450 g
Druh mléka