Toužíte po bronzově opálené pokožce, ale přitom po maximální možné ochraně proti zrádným slunečním paprskům? Obojí vám zaručí Bioderma Bronz Olej. Jedná se o sluneční ochranu, která stimuluje zdravé opálení. Díky unikátnímu komplexu Bronz spolu s patentem Buněčné Bioochrany™ v kombinaci se slunečními filtry chrání pokožku do hloubky, aktivuje přirozené reparační mechanismy a zaručuje pokožce potřebnou ochranu. Navíc napomáhá přirozenému zhnědnutí kůže, zintenzivňuje a prodlužuje opálení.  Produkt... Celý popis

Koupit za 405 Kč

Popis

Toužíte po bronzově opálené pokožce, ale přitom po maximální možné ochraně proti zrádným slunečním paprskům? Obojí vám zaručí Bioderma Bronz Olej. Jedná se o sluneční ochranu, která stimuluje zdravé opálení. Díky unikátnímu komplexu Bronz spolu s patentem Buněčné Bioochrany™ v kombinaci se slunečními filtry chrání pokožku do hloubky, aktivuje přirozené reparační mechanismy a zaručuje pokožce potřebnou ochranu. Navíc napomáhá přirozenému zhnědnutí kůže, zintenzivňuje a prodlužuje opálení.  Produkt má svěží parfemaci a je v balení v praktickém spreji. Velmi lehká textura suchého oleje nezanechává mastný film ani bílé stopy. Lze aplikovat i na mokrou pokožku. Vhodné na celé tělo i vlasy.

BENEFITY:

- nabízí vysokou úroveň UVA/UVB ochrany a optimalizovanou ochranu před škodlivými účinky UV paprsků a volných radikálů (spálením, nesnášenlivostí slunce, oxidačním stresem apod.)

- biologickou cestou aktivuje přirozené opálení

- aktivuje přirozenou obranyschopnost pleti a chrání před riziky poškození buněk

- nekomedogenní – vysoce voděodolný – vhodný i na MOKROU POKOŽKU – nelepivý – nemastný – neviditelná textura  

* Uživatelský test na 33 dobrovolnících ve věku 18 až 68 let s citlivou pokožkou, po 21 dní.

 

DLOUHODOBÉ VÝSLEDKY:

- stimuluje přirozené opálení

- produkt stimuluje přirozené opálení: 94 % (1)

- vysoce voděodolný

- photoderm BRONZ Olej SPF 30 vydrží po čtyřech 20minutových koupáních nanesený průměrně z více než 50 % (2)

 

CO SE DĚJE VE VAŠÍ POKOŽCE?
Ne všechny typy pokožky reagují stejným způsobem na sluneční záření, protože každý jednotlivec má svou vlastní citlivost na záření, která je daná jeho/jejím fototypem.

 

JAK FUNGUJE Photoderm BRONZ Olej SPF 30?
Komplex BRONZ, stimuluje přirozený biologický proces opálení. Kromě své aktivity povrchové UVA/UVB ochrany (systémů filtrů) nabízí Photoderm BRONZ Olej SPF 30 antioxidační účinky. Vitamin E chrání kožní buňky před škodlivými UV paprsky a brání předčasnému stárnutí kůže.

 

Photoderm BRONZ Olej SPF 30 A VAŠE RUTINA:
Aplikujte dle potřeby na tvář a tělo. Opakujte vždy po koupání, otření ručníkem nebo každé 2 hodiny. Ideální kombinace s produktem Photoderm Oral pro zintenzivnění a prodloužení opálení. Zabraňte kontaktu s tkaninami. Aplikujte na zdravou pokožku. Před aplikací na obličej nastříkejte na dlaň. Nestříkejte proti očím. Není vhodný pro těhotné ženy. Nevystavujte miminka a malé děti přímému slunci. Nadměrné vystavení slunci může poškodit zdraví.
Zobrazit více