SUN BARRIER TECHNOLOGIE: špičková technologie sluneční ochrany speciálně navržená tak, aby chránila přirozenou obranyschopnost jemné dětské pokožky vystavené slunci. Photoderm PEDIATRICS sprej SPF 50+ je výsledkem odborných znalostí a zkušeností společnosti Bioderma v oblasti biologie kůže, které byly využity k řešení specifických potřeb dětské pokožky   POUŽITÍ: Aplikujte pouze na zdravou pokožku. Vhodný pro děti od 12 měsíců. - KROK 1: Aplikujte v dostatečném množství před vystavením se slunci... Celý popis

Koupit za 435 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

SUN BARRIER TECHNOLOGIE: špičková technologie sluneční ochrany speciálně navržená tak, aby chránila přirozenou obranyschopnost jemné dětské pokožky vystavené slunci.

Photoderm PEDIATRICS sprej SPF 50+ je výsledkem odborných znalostí a zkušeností společnosti Bioderma v oblasti biologie kůže, které byly využity k řešení specifických potřeb dětské pokožky

 

POUŽITÍ:

Aplikujte pouze na zdravou pokožku. Vhodný pro děti od 12 měsíců.

- KROK 1: Aplikujte v dostatečném množství před vystavením se slunci (snížené množství přípravku snižuje výši solární ochrany).

- KROK 2: Před aplikací na obličej nastříkejte sprej do dlaní.

- KROK 3: Po plavání nebo v případě setření aplikaci opakujte.

- KROK 4: Vyhněte se při aplikaci kontaktu s oblečením.

- KROK 5: Po pobytu na slunci očistěte pokožku dítěte Atoderm Sprchovým olejem a následně naneste Atoderm Intensive baume pro výživnou hydrataci.

 

Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Dbejte na to, aby děti nosily ochranný oděv a na nekrytá místa používejte ochranný přípravek. Vyhněte se při aplikaci kontaktu s oblečením. Nadměrné vystavení slunci představuje vážné zdravotní riziko. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho.
Zobrazit více

Parametry

Značka Bioderma
Objem 200 ml
SPF 50
Typ pleti pro citlivou pleť
Voděodolné ano
Výrobce Naos
Bio ne
S minerálním UV filtrem ne
Na obličej ano
Konzistence tekuté
Určení dětské
Dermo ano
Sprej ano
V tyčince ne
Tónované ne
Zmatňující ne
Vegan ne
Na sport ne
Podkladové báze ne
Přírodní ne
Netoxické ne
Bez parfemace ano
Bez parabenů ano
Ekologické ne
Nekomedogenní ne
Zobrazit více parametrů