**Ultrajemný opalovací krém na obličej i tělo** s přírodními minerálními filtry chrání proti UVA i UVB záření. Stvořený byl v BIO kvalitě a především **pro dětskou či citlivou pokožku, náchylnou ke spálení**. - Lehká konzistence se snadno nanáší, roztírá a nezanechává bílé stopy, obsažené aktivní ingredience přitom podpoří krásné bronzové opálení. - Výtažky ze slunečnice a bisabol kůži vyživí a zklidní, vitamin E, granátové jablíčko a antioxidant oryzanol pak podpoří ochranu kůže a zabraňují předčasnému... Celý popis

Koupit za 249 Kč

Popis

**Ultrajemný opalovací krém na obličej i tělo** s přírodními minerálními filtry chrání proti UVA i UVB záření.
Stvořený byl v BIO kvalitě a především **pro dětskou či citlivou pokožku, náchylnou ke spálení**.
- Lehká konzistence se snadno nanáší, roztírá a nezanechává bílé stopy, obsažené aktivní ingredience přitom podpoří krásné bronzové opálení.
- Výtažky ze slunečnice a bisabol kůži vyživí a zklidní, vitamin E, granátové jablíčko a antioxidant oryzanol pak podpoří ochranu kůže a zabraňují předčasnému stárnutí.
- Opalovací krém je navíc voděodolný.

**Právě si prohlížíte menší balení krému, které je skvělé na cesty!

** Přírodní vědomá kosmetika je vyrobená s láskou, v BIO kvalitě jak jen to je možné a s posláním ,,zanechat svět o něco lepším místem". To je **laSaponaria**, která vás chytne za srdce. Nádherně voní, je vyrobena z těch nejkvalitnějších lokálních surovin a zároveň pomáhá, kde se dá. Podporuje místní malé farmáře, sociální projekty ale i fair trade. Vše je výsledkem poctivé, řemeslné ruční výroby a věřte, že to pocítíte. Samozřejmostí je žádné testování na zvířatech a žádné živočišné suroviny. Nezapomíná se ani na obaly, které jsou z velké části recyklované. Zkuste jednou a budete chtít znovu.
Zobrazit více

Parametry

Druh krémy
Značka laSaponaria
Objem 40 ml
SPF 50
Typ pleti pro citlivou pleť
Výrobce laSaponaria
Konzistence tekuté
Hmotnost 58 g
Určení dětské
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty