Piz Buin Tan Intensifier spray SPF6 150 ml

96 %
Stars
(25 hodnocení)

Rychle se vstřebávající tělový olej se snadno nanáší, nezanechává mastný film a dodá vaší pokožce dokonalý vzhled i efektivní ochranu před slunečním zářením. Výprodej: poslední 1 ks Aktivní látky: melitan - maximalizuje přirozenou produkci pigmentů pro opálenou pokožku, vitamín E - chrání pokožku, hydratační komplex - předchází loupání pokožky. Účinky: podporuje intenzivní a dlouhotrvající opálenou pokožku. Vlastnosti: voděodolná textura. Jak používat: Rovnoměrně olej naneste na pokožku před... Celý popis

Popis

Rychle se vstřebávající tělový olej se snadno nanáší, nezanechává mastný film a dodá vaší pokožce dokonalý vzhled i efektivní ochranu před slunečním zářením.
Výprodej: poslední 1 ks

Aktivní látky:

melitan - maximalizuje přirozenou produkci pigmentů pro opálenou pokožku,
vitamín E - chrání pokožku,
hydratační komplex - předchází loupání pokožky.

Účinky:

podporuje intenzivní a dlouhotrvající opálenou pokožku.

Vlastnosti:

voděodolná textura.

Jak používat:
Rovnoměrně olej naneste na pokožku před opalováním. Během dne aplikaci opakujte.
Balení:
150 ml
Náš tip:
Pro intenzivnější účinek doporučujeme používat v kombinaci s FitMe Slim & Sun.
Řada Piz Buin Tan & Protect - řada výrobků chránících před slunečním zářením, pečujících o pokožku a zároveň urychlující opálení díky obsaženým pigmentům.
V naší nabídce naleznete také jiné mléka na opalování i další výrobky značky Piz Buin.

Informace o značce Piz Buin
Značka PIZ BUIN pochází ze švýcarských Alp. Inspirací k jejímu vzniku byla neblahá zkušenost mladého studenta chemie Franze Greitera, kterého během výstupu na horu PIZ BUIN ošklivě spálilo slunce (1938). Proto se začal ve své malé laboratoři v domě rodičů zabývat experimenty s přípravky na ochranu pokožky před nepříznivými vlivy slunečního záření. Výsledek jeho snah dostal jméno PIZ BUIN. Komu je určen? PIZ BUIN je vhodný pro všechny příznivce "outdoorových" aktivit (turistiky, lyžování), ale i milovníky odpočinku na plážích, u bazénů a je účinný i jako prevence při každodenním pohybu po ulicích měst. PIZ BUIN je zárukou nezbytné ochrany, kterou potřebujete při pobytu na slunci, a zároveň prostředkem k získání krásného a zdravého vzhledu.
Zobrazit více

Parametry

Druh oleje
Značka Piz Buin
Objem 150 ml
SPF 6
Typ pleti normální
Výrobce Cilag