Věděli jste, že tento truhlík dříve sloužil jako forma na výrobu cihel? Opravdu. Dřevěná bedýnka z teakového dřeva má spoustu využití a všechny předpoklady k tomu, aby vám pomohl s uspořádáním domácnosti nebo jejím zkrášlením. Má perfektní tvar a rozměry, díky kterým si můžete zorganizovat vše od kuchyně po ložnici. Vsadíme se, že právě teď už si představujete, co všechno do těchto teakových bedýnek dáte. Kořenky, věci z koupelny, utěrky, čaje, kávu nebo snad nářadí? ...To už necháme na vaší fantazii.... Celý popis

Koupit za 390 Kč

Popis

Věděli jste, že tento truhlík dříve sloužil jako forma na výrobu cihel? Opravdu. Dřevěná bedýnka z teakového dřeva má spoustu využití a všechny předpoklady k tomu, aby vám pomohl s uspořádáním domácnosti nebo jejím zkrášlením. Má perfektní tvar a rozměry, díky kterým si můžete zorganizovat vše od kuchyně po ložnici. Vsadíme se, že právě teď už si představujete, co všechno do těchto teakových bedýnek dáte. Kořenky, věci z koupelny, utěrky, čaje, kávu nebo snad nářadí? ...To už necháme na vaší fantazii.
Truhlíky máme v různých provedeních, můžete se na ně podívat zde.
Materiál a údržba: Teakové dřevo je velmi tvrdé, pevné, trvanlivé, odolné vůči povětrnostním vlivům a není napadáno škůdci ani plísněmi. Nejen pro tyto vlastnosti se teakový nábytek dočkal velkého rozmachu. Je vyhledávaný pro svou jedinečnost a elegantní vzhled. Jak o takový nábytek pečovat naleznete zde.
*Foto je pouze ilustrační. Truhlíky, které původně sloužily jako forma na cihly, se dovážejí z různých míst v Indii. Jejich stáří se může pohybovat okolo 50-100 let. Jednotlivé kusy se tak mohou lišit. Rozměry (+-1 cm) a odstín jsou pouze orientační.
Zobrazit více