Bitzee je digitální tvor, kterého se můžete skutečně dotknout, stejně jako ve skutečném světě. Každá hračka Bitzee reaguje na vaše tahy, naklánění a doteky. Jedinečné vlastnosti výrobku: Každý Bitzee začíná jako miminko. Bitzee potřebují lásku a péči, aby mohli růst. Čím více si hrajete, tím více zvířátek získáte! Krmte je a hrajte si s nimi, houpejte je ke spánku, uklízejte po nich a pečujte o ně. Čím více budete hrát, tím více zvířátek Bitzee odemknete. Pomocí pamlsků přilákáte nové zvířátko... Celý popis

Koupit za 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Bitzee je digitální tvor, kterého se můžete skutečně dotknout, stejně jako ve skutečném světě. Každá hračka Bitzee reaguje na vaše tahy, naklánění a doteky.

Jedinečné vlastnosti výrobku:

Každý Bitzee začíná jako miminko. Bitzee potřebují lásku a péči, aby mohli růst. Čím více si hrajete, tím více zvířátek získáte! Krmte je a hrajte si s nimi, houpejte je ke spánku, uklízejte po nich a pečujte o ně.
Čím více budete hrát, tím více zvířátek Bitzee odemknete. Pomocí pamlsků přilákáte nové zvířátko Bitzee. Nasbírejte všech 15 interaktivních domácích mazlíčků, jako je kočka, králík, jednorožec a další.
Když se dospělá digitální zvířátka Bitzee vyvinou v Super Bitzee, objevíte s nimi vzrušující překvapení, jako jsou zábavné oblečky a jedinečné hry, které můžete hrát se svými přáteli.
Bitzee přesahuje hranice obrazovky - digitální zvířátko, kterého se můžeš dotknout

Obsah sady:

1 x digitální zvířátko v pouzdře,
návod k použití.
Výška psa: cca 20 cm.

Rozměry balení: 16 x 17 x 13 cm

Baterie: 3 x AA/LR6 (testovací baterie jsou součástí balení)

Věk: 5+

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Spin Master
Typ zvířátka
Věk od 5 let
Určení pro kluky a holky