Přírodní opalovací mrkvový olej OF 15 s beta karotenem pro dlouhodobé a zdravé opálení. 100% přírodní mrkvový olej SPF 15 aktivuje pleťové buňky při slunění, díky přirozenému obsahu beta karotenu podporuje rychlejší a dloouhodobé opálení pleti, lehce se roztírá a pomáhá udržet pružnost pokožky. Dopřejte své pokožce zdravé, bronzové opálení bez parabenů, barviv a konzervantů. Náš tip: V naší nabídce naleznete další opalovací přípravky.  Upozornění: Mírný zákal nebo sediment není na závadu,... Celý popis

Koupit za 148 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Přírodní opalovací mrkvový olej OF 15 s beta karotenem pro dlouhodobé a zdravé opálení. 100% přírodní mrkvový olej SPF 15 aktivuje pleťové buňky při slunění, díky přirozenému obsahu beta karotenu podporuje rychlejší a dloouhodobé opálení pleti, lehce se roztírá a pomáhá udržet pružnost pokožky. Dopřejte své pokožce zdravé, bronzové opálení bez parabenů, barviv a konzervantů.

Náš tip:
V naší nabídce naleznete další opalovací přípravky. 

Upozornění:
Mírný zákal nebo sediment není na závadu, naopak svědčí o přírodním složení. Před upotřebením zatřepat. Díky vysokému obsahu beta-karotenu může při kontaktu s oblečením zanechat stopy.

Země původu: Česká republika

Jak používat:
Přípravek naneste před zahájením slunění. Na ochranu pokožky celého těla dospělé osoby průměrné velikosti je třeba 36 g opalovacího přípravku, tj. přibližně 6 čajových lžiček. Snížení množství použitého přípravku podstatně snižuje stupeň ochrany pokožky. K udržení ochrany aplikaci opakujte, zejména při pocení, koupání nebo osušení ručníkem.
Zobrazit více

Parametry

Druh oleje
Značka Vivaco Sun
Objem 150 ml
SPF 15
Voděodolné ano
Výrobce Vivaco
Bio ano
Hmotnost 150 g
Určení dámské
Přírodní ano
Bez parabenů ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty