Allnature Ghí 450 ml

93 %
Stars
(59 hodnocení)

Ghí si zamilujete pro jeho jemnou máslovou chuť a vůni s tóny oříšků. Ghí je čistý máselný tuk, který vzniká pomalým vařením másla, z něhož se postupně odpaří veškerá voda a odstraní mléčná bílkovina. Díky této speciální úpravě je Ghí stabilní při vysokých teplotách (až 250°C) a proto ideální na smažení a pečení.  Čistý máselný tuk Ghí je přirozeně bezlepkový. Je bez mléčné bílkoviny a podporuje správné trávení. Ghí nemusíte skladovat v lednici a díky nulovému obsahu vody vám vydrží velice dlouho,... Celý popis

Koupit za 222 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Ghí si zamilujete pro jeho jemnou máslovou chuť a vůni s tóny oříšků. Ghí je čistý máselný tuk, který vzniká pomalým vařením másla, z něhož se postupně odpaří veškerá voda a odstraní mléčná bílkovina. Díky této speciální úpravě je Ghí stabilní při vysokých teplotách (až 250°C) a proto ideální na smažení a pečení. 

Čistý máselný tuk Ghí je přirozeně bezlepkový. Je bez mléčné bílkoviny a podporuje správné trávení. Ghí nemusíte skladovat v lednici a díky nulovému obsahu vody vám vydrží velice dlouho, neotevřené až šest měsíců bez chlazení.

Klíčové vlastnosti:

-
čistý máselný tuk

-
bez lepku

-
bez laktózy

-
ideální tuk na smažení díky vysokému kouřovému bodu

Náš tip: 

Palačinky a francouzské toasty smažené na Ghí budou mít křupavou kůrku a máslovou chuť. Ghí přidejte místo másla do vánočního cukroví nebo sušenek, budou křehké a jemné.

Doporučené použití:

Ideální na smažení. Použijte ho všude tam, kde běžně používáte máslo nebo jiný tuk.

Složení: 

100% máselný tuk. Může obsahovat stopy arašídů, skořápkových plodů a lepku. 
Nutriční hodnoty na 100 ml:  
Energetická hodnota: 3677 kJ/ 894 kcal, Tuky 99,3 g: z toho nasycené mastné kyseliny 70 g, Bílkoviny 0,1 g. 
Výrobce: Allnature, Česká republika.    
Allnature je českým výrobcem zdravé a vysoce kvalitní výživy, která čerpá z přírodních zdrojů. Všechny obsažené suroviny jsou pečlivě sklízeny a zpracovávány, baleny, skladovány i přepravovány tak, aby splňovaly i ty nejvyšší nároky na kvalitu přírodních produktů. Zdravá výživa z přírodních rostlinných zdrojů od značky Allnature je skvělou volbou pro všechny spotřebitele, kteří chtějí být přírodě nablízku.
Zobrazit více